Перейти на мобільну версію сайту


20.01.2017

Я НЕ ВОЮЮ, Я БОРЮСЯ ЗА СВОЮ ДЕРЖАВУ, СВОЮ УКРАЇНУ

військовіЦі слова звучали з вуст Олега Малиги, бійця підрозділу «Айдар», де він розпочинав з 3 вересня 2014 року відстоювати кордони Батьківщини. Зараз він виконує бойові завдання в Збройних силах України 8-го полку спеціального призначення Хмельницької області. 

13 січня голова районної ГО «Істина добра» Валерій Шкуренков та його заступник, депутат районної ради Ніна Скавренюк вручили Олегу Мализі ключі від відремонтованої WV LT-35, яка поїде на схід.

Члени організації цього дня зібралися в кабінеті заступника голови районної ради Віктора Кривака, щоб розказати про результати проведеної роботи. Зокрема, Ніна Дмитрівна доповіла про кошти, які були виділені з районного бюджету на громадську організацію та детально повідомила, на що саме вони були спрямовані. Особливу подяку члени організації, Олег Малига та депутат районної ради Сергій Самсонюк висловили ПП Кононов М.В. Дякуючи йому, декілька десятків автівок були відремонтовані та передані в користування нашим бійцям. Представники ГО також наголосили, що хоча з самого початку роботи було все непросто, але спільними зусиллями районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району вже не один рік поспіль віднаходяться кошти з районного бюджету для забезпечення потреб бійців, які несуть службу в зоні АТО.

Теги: АТО, ГО «Істина добра», Олег Малига

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.