Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

ВЗЯЛИСЯ ЗА ПРОЄКТИ

зустріч11 жовтня в м. Хотин відбулися збори представників ОТГ, бізнес-спільнот трьох областей – Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської. Участь в цій зустрічі взяли представники Староушицької ОТГ, яких очолив селищний голова Анатолій Тимчук. Об’єднувала всіх тематика Дністра, його туристичний потенціал та умови розвитку.

Під час зустрічі, яку організували Агенція сталого розвитку АСТАР та ГО «Громадський рух «Нова економічна політика», було окреслено дорожню карту, обговорено проблематику та визначено подальші кроки розвитку і співпраці. Протягом заходу проходили цікаві дискусії щодо співпраці у рамках Кластеру «Дністер 1362».

У ході зустрічі були презентовані результати масштабного аналітичного дослідження Дністра як туристичної дестинації у контексті річкового туризму Європи, було презентовано продукти та інструменти, які дадуть змогу туристичному бізнесу на Дністрі розвиватись більш системно та ефективно: портал річки Дністер та навчальну програму «Зелена майстерня», а також обговорювалось питання щодо підписання договору про міжмуніципальне співробітництво громад у сфері туризму.

Варто зауважити, що це не перший проєкт, у якому Староушицька об’єднана територіальна громада бере активну участь. Так нещодавно Староушицька ОТГ першою серед об’єднаних громад Хмельницької області розпочала процедуру залучення ЕСКО інвестицій на модернізацію об’єктів бюджетної сфери.

30 вересня ц.р. виконавчий комітет Староушицької селищної ради прийняв рішення «Про закупівлю енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання електричної енергії будівлями бюджетних установ комунальної власності Староушицької об’єднаної територіальної громади». Рішенням передбачено здійснити закупівлю енергосервісу для Староушицького, Грушківського та Подільського ліцеїв, а також Староушицького дошкільного навчального закладу «Подолянчик».

– У цьому випадку йдеться про скорочення обсягів споживання енергоресурсів за рахунок проведення комплексної термомодернізації бюджетних установ. Загалом впровадження енергосервісу в Україні відбувається вражаючими темпами – від 20 договорів у 2016 році до 184 – у 2017 та 2018 роках. Кількість ЕСКО–інвесторів зросла з 8 до 19, ЕСКО–географія розширилась з 5 регіонів до 14. Середній строк договорів складає 6,5 років, – повідомив директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш. – Важливо: середня очікувана економія споживання паливно-енергетичних ресурсів по Україні становить 21%. А найголовніше – з бюджету громади не буде витрачено жодної гривні на реалізацію проекту.


Теги: збори представників ОТГ, м.Хотин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.