Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2016

ВИЗНАЧАЄМО УСПІШНИХ ЗА 25

успіхСтартував проект «Шлях успіху довжиною у 25 років», присвяченого 25-ій річниці незалежності України. 

24 серпня на площі Польський ринок біля міської Ратуші відбудеться відзначення мешканців міста, установ та організацій, історія успіху яких пов’язана із розбудовою та розвитком міста протягом становлення незалежності держави. Сьогодні триває процес голосування, долучитися до якого може кожен охочий, зайшовши на сайт міської ради за посиланням: http://kam-pod.gov.ua.

Отже, у номінації «Історія успіху молодих кам’янчан», змагаються 25-річні кам’янчани, які зробили визначні досягнення в різних напрямках. Голосувати можна за Андрія Зайця, громадського активіста, автора та режисера соціальних роликів про Кам'янець-Подільський, телепроектів, документальних фільмів; Володимира Черняка, капітана команди КВН, коміка, громадського активіста, неодноразового переможця теле-шоу «Розсміши коміка»; Альону Кочук, багатодітну мати, яка у віці 25 років уже виховує трьох синів.

Нагороду «Сімейна історія успіху» виборюють подружні пари, які прожили 25 років, мають досягнення вони, їхні діти та внуки. Серед претендентів - Сім'я Польових Олександр та Наталія - подружжя вважає, що для успішного сімейного життя потрібно, в першу чергу, виростити та вивчити дітей (виховують дочку і сина), посадити дерево - посадили сад, побудувати дім - побудували; сім'я Чернявських Сергій та Світлана - за 25 років подружнього життя у подружжя народилось 2 синів. Успіх їхньої сім'ї - це взаєморозуміння і підтримка; сім'я Манчураків Павло та Оксана - впродовж 25 років родину завжди і скрізь підтримує одна-єдина істина: жодні проблеми не страшні, якщо вдома тебе чекають люблячі люди. Подружжя виховує двох синів.

Звання «Успішна кар’єра» виборюють працівники міських установ, які розпочали трудову діяльність 25 років тому і досягли успіхів у роботі - це Борис Коваленко, декан факультету української філології та журналістики К-ПНУ ім.І.Огієнка; Оксана Євчук - у 1995 році почала працювати вчителем англійської мови Кам'янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна, де і працює зараз заступником директора з іноземних мов та Володимир Дубінський, декан історичного факультету, автор понад 70 наукових праць.

Номінацію «Мистецькі успіхи» представлятимуть колективи художньої самодіяльності, які засновані 25 років тому і мають значні здобутки в мистецькому напрямку. Змагаються народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» - учасник Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та проектів, у 2016 році присвоєно звання народного танцювального колективу, та народний оркестр народних інструментів - переможець обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів, в 2016 році отримали звання «Народний художній колектив»

У номінації «Успішний бізнес» можна віддати свій голос за одного із трьох претендентів: ТзОВ «Фірма Омега» (попри кризу промислового виробрицтва, в 90-ті роки підприємство вистояло. На даний час займається виробництвом металоконструкцій та здійснює монтаж споруд із металу), ТОВ «Світязь» (за період свого розвитку від маленького підприємства виросло до заводу, який виготовляє сучасну кабель-провідникову продукцію високої якості) та ТОВ НВО «Каммед» (із моменту заснування стало не лише єдиним виробником медичних виробів однократного використання на території України, але й розширив сферу торгівлі за кордоном).

У номінації «Установи бюджетної сфери» на перемогу предендуватимуть Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв (за 25 років існування школи: 69 перемог у міських конкурсах, 73 - в обласних, 23 - у Всеукраїнських та регіональних, 65 - у міжнародних конкурсах та фестивалях), навчально-виховний комплекс №9 ім. А. Трояна (знаходиться в комунальній власності міста і функціонує як елітний загальноосвітній навчально-виховний заклад) та Кам'янець-Подільський ліцей (перша школа нового типу в місті, в 2008 році за висновками Всеукраїнського центру оцінювання якості освіти увійшов у трійку загальноосвітніх закладів України, які найкраще пройшли ЗНО).

На звання «Успішний проект» поки що є один претендент - угода про партнерство із м.Укмерге (Литва) - в 1991 році між м.Кам'янець-Подільський та м.Укмерге (Литва) було укладено угоду про партнерство. За 25 років спільної діяльності реалізовано понад 20 міжнародних проектів.


Теги: люди, визнання, нагороди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.