Перейти на мобільну версію сайту


03.01.2019

ВИКОНКОМ ПРОЙШОВ НА ПОЗИТИВІ

виконком27 грудня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на яке виносилося близько 90 питань. На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич виконав почесну місію і вручив головному інженеру проектів Хмельницького колективного підприємства – проектного інституту «Цивільпромбуд» Василю Сарканичу нагороду Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом.

Напевне, цей позитив і вплинув на подальше засідання, яке пройшло на одному диханні, й навіть Михайло Євстафійович був у гуморі, незважаючи на численні проблеми наприкінці року, коли слід позакривати всі діри та бути готовим до плідної праці в наступному році.

Члени виконкому погодили передачу «Турботі» дров та ілюмінації. До речі, міський голова висловив обурення з приводу роботи міської поліції, адже навпроти дислокації цього підрозділу, в міському парку «Небесної сотні» негідники викрали різний новорічний реманент і обікрали дерев’яні будиночки.

На диво, цього разу був лише один акт обстеження зелених насаджень. Мешканець з Данила Галицького просив видалити сухі та пошкоджені дерева у його дворі. Усі 8 дерев будуть зрізані. Всього цього року у черзі на видалення було 722 дерева, з них 546 видалили, але до списку додалися ще пошкоджені дерева і залишається видалити 523.

Були затверджені протоколи засідання комісії з проведення конкурсів з набуття права на відбудову або відтворення втраченої історичної забудови в межах історичних ареалів.
На прохання директора державного історичного музею-заповідника Олександра Заремби члени виконкому затвердили вартість платних послуг та вхідної плати на об’єктах музею-заповідника. Вона зросте: у фортецю вхід становитиме вже не 40 грн для дорослих і 30 грн для дітей, а 60 і 40 грн відповідно, у Ратушу – 25 і 20 грн. «Шлюб за добу» можна буде укласти за 300 грн проти 160 грн раніше. Ще на деякі об’єкти плата також збільшиться.

До речі, вхід безкоштовний для груп кам’янецьких школярів за попередньою домовленістю і кожного першого понеділка місяця – для студентів середніх спеціальних навчальних закладів, ветеранів Другої світової, учасників бойових дій, пенсіонерів.

У наявності музею-заповідника є і електроскутер, яким може скористатися кожен охочий під час екскурсій чи відвідування Старої фортеці. Для маломобільних осіб його нашому місту нещодавно подарував президент ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» Андрій Шевцов. Музей планує відкрити ще один експозиційний зал та шукати шляхи вдосконалення. 

Цього разу було багато питань, які стосувалися служби у справах дітей. Зокрема, мати, яка клопотала про повернення своїх дітей, їх не отримає, адже жодних зрушень у неї в житті не відбулося. Батькам визначили час для спілкування з власними дітьми тощо. Надзвичайно приємну звістку сповістили для мешканців Цибулівки. Для накатки маршруту «Цибулівка – пологовий будинок» курсуватиме маршрут №6а. Багато мешканців цього приміського села працюють у місті, тому міська влада пішла на такий крок. Наступним пообіцяли забезпечити транспортним сполученням нижню Біланівку.

Наостанок міський голова подякував усім за роботу, а також нардепу Володимиру Мельниченку, якому вдалося на 193 округ додатково залучити 160 млн грн. 

Але й була озвучена неприємна інформація про те, що КП «Міськтепловоденергія» має заплатити наперед 8 млн грн за електроенергію, інакше потім доведеться сплачувати по вищому тарифу. Члени виконкому звичайно були обурені, що за неотриману послугу всі підприємства і фізичні особи мають платити наперед. Влада має звернутися до НКРЕП та Уряду, щоб скасували таку забаганку монополістам.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.