Перейти на мобільну версію сайту


05.08.2016

ВИГРАЙ ПРИЗ ЗА «ЧИСТЕ ПОДВІР’Я»

1Чисто там, де не смітять - істина беззаперечна! Об’їздивши чимало сіл за час проекту «Сільський контроль», ми в цьому переконалися на 100%.

Привабливість села починається із чепурних будиночків та чистого подвір’я біля них. Гарного господаря видно одразу. Тож ми вирішили розповісти вам, шановні читачі, про дійсно дбайливих людей, які вкладають у будинок, в якому живуть, душу й серце. Можливо, хтось побачить гарний приклад господарювання й захоче зробити кращим свій дім, а разом з ним - вулицю та село.

Проект «Чисте подвір’я» має на меті показати справжніх сільських господарів, їхню працьовитість, майстерність та любов до чистоти і порядку. Чиста країна починається з чистого подвір’я!

Якщо у вас чепурне й гарне подвір’я, реєструйтеся для участі в проекті за телефонами: 067-646-1788, 067-35-40-349, або у сільській раді за місцем проживання, та вигравайте призи. Зареєструватися можна з 5 серпня до 5 вересня 2016 р.

Журі проекту оцінюватиме конкурсантів за шістьма критеріями, кожен з яких отримає бали від 1 до 5 - це прибудинкова територія, паркан, подвір’я, будинок, місце для відпочинку та загальні враження. За результатами змагань господарі-переможці отримають призи від проекту та звання «Найкращий господар».

Не будьте байдужими, показуйте приклад!

4Проект від «Сільського контролю» та газети «КЛЮЧ»

Покажи своє подвір’я, доведи, що господар, виграй ПРИЗ

Путівка на двох в санаторій.

3Сімейна вечеря в ресторані.

Подарунковий сертифікат. 2

Реєструйся за телефонами: 067-646-1788, 067-35-40-349, або в сільській раді за місцем проживання.


Теги: Сільський контроль, Чисте подвіря

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.