Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2020

ВСІ НЕБАЙДУЖІ, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Мельнич-1Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Саме тому, ще в 2017 року 2 березня мною був ініційований флеш-моб «Посади дерево». Тоді було посаджено понад 7000 дерев, які на сьогодні прикрашають наше місто та сприяють очищенню повітря. Кілька років поспіль до цієї акції долучалися державні службовці, керівники освітніх і культурних установ, вищих та середніх навчальних закладів, голови об’єднаних громад, підприємці, звичайні громадяни, яким не байдуже озеленення нашого міста. Приємно, що такі акції набрали великих масштабів і схожі проводилися в багатьох населених пунктах Хмельниччини.

Цього року 20 березня в рамках проєкту «Озеленення України» пройде загальнонаціональна акція «1 мільйон дерев за 24 години». Я переконаний, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху, відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу держави у світі та консолідації українців. Безумовно, за масштабом такий проект – перший в Україні». Прошу всіх небайдужих приєднатися, за умови відміни карантинних заходів в місті і районі.

З повагою, Володимир Мельниченко,
депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».


Теги: Володимир Мельниченко, посади дерево

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 394
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.