Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ВІНШУВАЛИ ПЕДАГОГІВ

гуменціЩорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти.

4 жовтня відбулися урочистості до Дня вчителя, в яких взяли участь представники усіх навчальних закладів Гуменецької об'єднаної територіальної громади. Організатором цієї зустрічі виступили ЦДЮТ Гуменецької сільської ради та базовий будинок культури.

Привітати освітян з їхнім професійним святом завітала голова Гуменецької сільської ради Інна Абдулкадирова. Звертаючись до присутніх, Інна Григорівна зазначила: "Посіяне педагогом примножується у прийдешніх поколіннях. Ви формуєте особистість та громадянина, збагачуєте інтелектуальний потенціал нації. Шановні педагоги, дякую вам за вашу натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання".

У цей осінній день освітян громади тепло привітала начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк, яка висловила сердечну вдячність за високі служіння обраній справі, невтомний творчий пошук добро і щедрість душі. Упевнена, що наші педагоги і надалі докладатимуть зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Зі святом освітянську родину привітали і старости сіл громади.

Цікавою і насиченою була концертна програма, яку підготували аматорські колективи закладів культури ОТГ. Атмосфера, яка панувала в залі під час свята, дарувала дивовижні відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни громади та керівники галузі – талановиті, творчі, справжні професіонали.

Теги: Гуменецька ОТГ, до Дня вчителя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.