Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

«ВІНОЧКИ ЗВИВАЙТЕ, НА КУПАЛА ПОСПІШАЙТЕ»

гуменціДотримання гарних традицій завжди було пріоритетом кожного українця. Традиційне східнослов'янське свято Івана Купала 6 липня відзначала Гуменецька сільська рада об'єднаної територіальної громади, яка презентувала програму «Віночки звивайте, на Купала поспішайте» в селі Гуменці.

Захід передбачав презентацію місцевого колориту всіх сіл, які входять в об’єднану громаду. Кожне показувало свої надбання, серед яких були: виставки ляльок-мотанок, вишитих в різних стилях ікон, різні змайстровані вироби з деревини, трав та злакових культур, вирощені сорти овочів та фруктів, національні страви та напої.

Представлення супроводжувалося піснями, хороводами та проведенням майстер-класів. Активно залучилася до свята і молодь, яка організувала міні-спортивні змагання зі штовхання гирі, перетягування канату та стрільби. Виступали і аматорські колективи під час проведення конкурсу «Купальська красуня».

Завершилося свято символічним обрядом пускання вінків на воду та стрибками через купальське вогнище. Привітати зі святом голову Гуменецької ОТГ Інну Абдулкадирову та її громаду приїхали голова районної ради Борис Бец, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько та начальник відділу культури РДА Алла Бец. 


Теги: свята, Івана Купала, Гуменці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.