Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

ВИГРАЙ ПОЇЗДКУ В ШВЕЙЦАРІЮ

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 42-го Міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа, і поясни, чому вода є цінним природним ресурсом», який проводить Всесвітній поштовий союз.
Тема конкурсу співпадає з міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя» (2005-2015).
Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту, і мати всі його ознаки (адресу отримувача, форми привітання та закінчення, дату, підпис).
Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 5000 грн, ІІ – 3000 грн, ІІІ – 2000 грн.
Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 31 січня 2013 року на адресу дирекції «Укрпошти» (вул.Проскурівська, 90, м.Хмельницький, 29000). На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС».
Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім’я, по-батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото. Особисті дані про учасників конкурсу без їхньої або представників за законом згоди не розголошуються.
Візьми участь в конкурсі! Якщо твій твір буде визнано кращим в Україні, ти отримаєш шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких – поїздка до міста Берн, столиці Швейцарії.
З повагою, керівництво ДП «Укрпошта»

Теги: Укрпошта, конкурс

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.