Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2018

ВІДЗВІТУВАЛИ НА КОЛЕГІЇ-1

колегія26 липня під керівництвом голови РДА Василя Сукача відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглянули питання щодо виконання районного та сільських бюджетів за I півріччя 2018 р. та готовність закладів освіти району до роботи в 2018-2019 навчальному році.

Фінансові результати за півроку озвучив начальник управління фінансів РДА Олександр Федик. Так, до зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах з врахуванням офіційних трансфертів надійшло 291597,6 тис. грн, виконання забезпечено на 101,2%, додатково отримано 3384,5 тис. грн. Щодо видаткової частини, то вона по загальному фонду склала 283207,6 тис. грн.

Чи готові заклади освіти до нового навчального року, розповіла в.о. начальника відділу освіти РДА Майя Безродна.

З 1 вересня в початковій школі запроваджується Концепція «Нової української школи», яка потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. На забезпечення умов для створення освітнього простору в початковій школі за рахунок субвенції з держбюджету передбачені асигнування для шкіл району на загальну суму 778,477 тис. грн та співфінансування з районного бюджету – 100,361 тис. грн. 14 липня відкрито торги на придбання комп’ютерної техніки. За кошти держбюджету буде оснащено кабінет фізики в Довжоцькому НВК (100 тис. грн). Також навчальні заклади району отримали 197 безкоштовних ігрових наборів «Six Bricks» для першокласників. Для надання послуг дітям з особливими освітніми потребами створено районний інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської ради, який розпочне свою роботу 1 вересня.

До початку навчального року закуплено парти та класні дошки (115 тис. грн), два мультимедійних комплекси в Довжоцьку та Ориниську школи (100 тис. грн) та 10 ноутбуків (12 тис. грн).

Фінансове забезпечення літньої оздоровчої кампанії здійснюється за кошти місцевого та обласного бюджетів.


Теги: засідання колегії райдержадміністрації

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.