Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2018

ВІДСВЯТКУВАЛИ УТОСІВЦІ

утос4 липня 85-ту річницю з дня створення відзначало Кам’янець-Подільське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих. З цієї нагоди від імені міського голови Михайла Сімашкевича завітав до організації секретар міської ради Дмитро Васильянов. Дмитро Сергійович подякував членам товариства за їхню життєву позицію, силу духу та побажав міцного здоров’я.

За багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті товариства та вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту людей з вадами зору, відповідно до рішення сесії міськради, Дмитро Сергійович вручив відзнаку міської ради «Честь і шана» Миколі Бессарабу, директору цього товариства. Також почесні грамоти викокому та подарунки від мера й територіального центру соціального обслуговування населення «Турбота» отримали ветерани підприємства. 

Від імені народного депутата Володимира Мельниченка з вітальним словом виступив його помічник Сергій Тимчук, який також вручив ветеранам організації грошові премії. Продовжився захід вітаннями від гостей, які завітали, та святковими виступами.

Теги: святкував УТОС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.