Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

ВІДПРАВИЛИ БУДИНОК У КАМ’ЯНИЙ МІШОК

виконкомУчора перед сесією пройшло вже не раз відкладене засідання виконавчого комітету міськради, на якому розглянули близько шести десятків питань. Як завжди члени виконкому погодили надання одноразової допомоги на поховання, організацію громадських робіт на 2018 рік та затвердили програму «Харчування дітей» на 2018 рік. Надали згоду на списання основних засобів медичним підрозділам тих речей, які вже давно непридатні для використання. Затвердили граничну чисельність структури і штатів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський подав на затвердження Програми «Стратегія розвитку доріг міста до 2025 року», «Технічне обслуговування і ремонт мереж вуличного освітлення, світлофорних об’єктів, та дорожніх знаків», «Благоустрій міста на 2018 р.». Також члени виконкому дали дозвіл на благоустрій території, прилеглої до житлового будинку на Васильєва 13а, але це, швидше за все, 13б. Там новий власник має намір частину території вимостити плиткою, розбити квітник та зробити стоянку. Проте ніхто із членів виконкому не подумав, як цьому будинку, який носить номер чортової дюжини, далі існувати. Навколо п’ятиповерхового будинку, який знаходиться в ямі, оббудували дев’ятиповерхівками на пагорбах, перекривши доступ сонця і повітря, заточивши тамтешніх мешканців у кам’яний мішок. Досить того, що в будинку і без того гнила каналізація і з підвала вже три роки тхне фекаліями, що стіни в квартирах пліснявіють, що вся дощова вода пре під під’їзд, що перекрито доступ у першому під’їзді до підвалів, а там свого часу були облаштовані чиїсь складські приміщення, ще й, за словами мешканців, збираються через стіну із житлом влаштувати заклад на кшталт «Плейбою». Але поки не пізно, адже в рішенні виконкому допущена помилка в адресі, то мешканці ще можуть визначитися, що вони хочуть бачити під своїми вікнами і чим дихати: чистим повітрям чи вихлопними газами і щовечора вкладатися спати під хеві-метал та щоб зі стелі падала штукатурка (прохання до депутата по цьому округу Артема Дюднєва вважати цю публікацію офіційним зверненням від мешканців Васильєва, 13б – прим. Авт.)

Виконком погодив рішення сесії міськради про затвердження звіту щодо виконання бюджету міста. Також погодилися надати правоохоронцю Корчинському службове житло. Дозвіл про доцільність позбавлення батьківських прав трьох батьків теж погодили. Дали добро й на оформлення головного фасаду приміщення магазину «Київстар» на Соборній, 29. Зрозуміло, що реклама – це двигун прогресу, але ще й не завадило б подбати про благоустрій, адже там понівечений асфальт. Отже, варто вкласти його плиткою. Як не крути, а це центр міста і жваве місце для торгівлі, але про покупців ніхто думати не хоче.

Члени виконкому затвердили реєстр міських автобусних маршрутів, але з умовою, яку поставив міський голова: ще краще попрацювати над рухом маршруток №1, №7 та №15. Крім того, не були враховані інтереси мешканців Біланівки, які роками вимолюють, аби на їхні потреби в транспортному сполученні звернули увагу. Адже район досить таки великий за площею і людям з нижніх вулиць важко долати пагорби, щоб дістатися до єдиної маршрутки №10. Мова йшла про відсутність тротуарів, але вони там є, потрібно лише добре попрацювати «Муніципальній поліції», щоб мешканці звільнили тротуари від городів, квітників та курників.

Дебати розгорілися і щодо паспорта прив’язки та надання дозволу на встановлення тимчасової споруди на розі вулиць Огієнка і Гунської. Одним не подобалося, що це тимчасова споруда, а не капітальна, іншим, що не в тому місці, а молодь хоче мати цивілізоване місце для дозвілля.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.