Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2019

ВІДКРИЛИ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

дошкілляЦентр дитячої та юнацької творчості відкрив свої двері вихованцям, майбутнім гуртківцям та їх батькам.

Святкували початок нового навчального року у позашкіллі, який символізує відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових творчих звершень. Центр гостинно приймає обдарованих дітей нашого міста, відкриває та розвиває нові здібності та таланти.

Розпочалося свято головною піснею нашої держави та підняттям прапора, право на яке було надано кращим гуртківцям ЦДЮТ, переможцям обласних та Всеукраїнських конкурсів Іллі Кравченку, вихованцю гуртка зі стендового моделювання та конструювання повітряних зміїв, Каріні Асташенко, вихованці зразкового драматичного гуртка «Мельпомена». Всіх присутніх привітав директор закладу Олександр Ткачук.

45 гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямів зустріли охочих пізнавати світ через театр, пісню, танець, технічне моделювання, створення шедеврів дерев’яного різьблення, витворів декоративно-ужиткового мистецтва. На творчих міні-майданчиках школярі пробували свої сили у виготовленні сувенірів у різних художніх техніках, грали в шахи, спостерігали в телескоп осіннє небо, майстрували моделі планерів та повітряних зміїв, стали учасниками танцювального флешмобу.

Театралізоване дійство подарували гостям свята вихованці зразкового лялькового гуртка «Рукавичка». Порадували своїми виступами вихованці вокального ансамблю «Колорит» та гуртка естрадного співу «Веснянка».

Теги: ЦДЮТ відкрив свої двері

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.