Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

ВІДДАВАЛИ ШКОЛИ І ДІЛИЛИ ГРОШІ

сесія район27 квітня пройшло засідання 26-ої позачергової сесії районної ради 7-го скликання, під час якої депутати розглянули 15 питань порядку денного та розподілили більше 11 млн грн.

Як завжди, головним було фінансове питання, роз’яснення за яким надав начальник управління фінансів РДА Олександр Федик. За рахунок субвенції зі спеціального фонду обласного бюджету цьогоріч вдасться поповнити обладнанням Центральну районну лікарню, для якої заплановано придбання апарату УЗД (1 млн 800 тис. грн), та продовжити будівництво водопровідної мережі у с.Оринин по вул.Козацька, Поповича-Гученського, Нестора Літописця, Сковороди, Січових Стрільців, Небесної Сотні, Шевченка, Садовського, Франка, Астаф’єва та Заньковецької, на що виділено 1 млн 498 тис. 700 грн. Також з обласної скарбниці нам перепало 422 тис. 353 грн на придбання оргтехніки для початкової школи.

Майже півмільйона виділено з районного бюджету для завершення благоустрою прилеглої території ЦРЛ, закладено кошти на проведення інтернет-мережі в амбулаторіях ПМСД району. Як завжди, найбільше перепало освіті: 100 тис. грн – для проведення зовнішніх та внутрішніх ремонтів ЗОШ; 99 тис. грн – придбання металопластикових вікон та дверей; 50 тис. грн – поточний ремонт актового залу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.; 250 тис. грн – капітальний ремонт приміщень навчальних кабінетів Довжоцького НВК; 836850 грн – капітальний ремонт (утеплення) 2-ох корпусів Довжоцького НВК; 2 млн 450 тис. грн – реконструкція даху та перекриття Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.‑ДНЗ».

Перепало і соцзахисту: 812 тис. грн депутати виділили для функціонування Територіального центру соціального обслуговування у смт Стара Ушиця та 90 тис. грн – Центру СССДМ на виконання заходів психологічної реабілітації учасників АТО; 202 тис. грн передані сільськими радами району на компенсаційні виплати на пільговий проїзд.

Із 15 шість питань стосувалося Староушицької ОТГ, яка перша з трьох об’єднаних у минулому році громад, забрала в комунальну власність освітні заклади – Староушицьку СЗОШ І-ІІІ ст., Гораївську ЗОШ І-ІІ ст., Грушківський НВК І-ІІІ ст., Подільську ЗОШ І-ІІІ ст., Нефедівську ЗОШ І-ІІ ст. та Крушанівську ЗОШ І-ІІ ст.

Відповідно до нової медичної реформи, народні обранці погодили реорганізацію районного Центру ПМСД в комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Підтримали депутати питання свободівця Івана Громика про використання революційного прапора ОУН на території району, щоправда перед цим трохи подискутував із доповідачем аграрій Ігор Гай, який зауважив, що за такою логікою раніше встановлювали червоні прапори. А от ще одне питання-звернення до Верховної Ради щодо підписання пакета антиолігархічних законів, також від свободівців, не набрало необхідної кількості голосів підтримки. «Із депутатів потрібно зняти депутатську недоторканність, тоді буде менше охочих прикриватись мандатом», – зауважив з цього приводу голова РДА Василь Сукач.

Також під час засідання було внесено зміни до кількох комплексних районних програм і наостанок депутати підтримали кандидатуру Сергія Гоцуляка на посаду завідувача комунальної установи «Кам’янець-Подільський районний трудовий архів».


Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.