Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2018

ВЕСІЛЬНИЙ ПЕРЕПОЛОХ

весілля8 квітня закінчується Великий піст, після якого розпочнеться сезон весіль. Як підготуватись до щасливої події у своєму житті, які сукні будуть модними в 2018 році та на яких головних моментах варто закцентувати увагу, аби весілля перетворилося у справжню казку? Про все це читайте в нашій статті.

У НОГУ З МОДОЮ
2018 рік для наречених стане роком фіолетового кольору, церемоній на свіжому повітрі та стилізованих весіль. У весільних агенціях молодятам пропонують фантазувати на тему Галактики, лавандових полів, а також ніжних весіль з градацією кольору від рожевого до синього. До слова, ультрафіолет дозволяє влаштовувати як свято в класичному стилі, так і яскраву вечірку з сучасним декором та освітленням.

Цього року дизайнери радять зробити вибір на користь сірих, бузкових і пудрових відтінків. Більше кольору і неординарності у весільній моді 2018 року. З таким гаслом виступили світові дизайнери в нових колекціях майбутнього сезону. Сучасна наречена прискіплива, слідкує за своєю індивідуальністю, вільна від стереотипів і вибирає, в першу чергу, свій внутрішній стан. Тренд сезону: пастельні тони, а також поєднання двох і більше відтінків у весільній сукні.

Лідерські позиції міцно закріпила палітра півтонів рожевого, пісочного, бузкового, тілесного і класичного айворі кольору. Приглушений рожевий, або пильно-рожевий залишаються найбільш популярними. Білі весільні сукні наречені вибирають дедалі рідше. Якщо ж зупиняють свій вибір на білому, то, як правило, з використанням аксесуара контрастного кольору: сірого пояса, рожевого мережива по корсету, блакитної фурнітури. Класичний білий вважається нудним в сучасних наречених. І бажання долучити в свій весільний образ частинку себе бере верх. Тож проявляйте індивідуальність і не бійтеся сміливих рішень, – радять експерти весільної моди.

НЕ ДЛЯ БІДНИХ
Весілля – це завжди витратний процес, незважаючи на те, вирішили ви відсвяткувати цю подію в тісному сімейному колі, бурхливо і з розмахом чи надзвичайно скромно – тільки вдвох. Витратитися доведеться не лише на одяг, їжу та розваги, а й на святкову церемонію. Ми поцікавилися, скільки сьогодні коштує зареєструвати шлюб у РАЦСі.

Як розповів нам начальник районного відділу ДРАЦС Павло Захарчук, цьогоріч змінилася оплата за надання працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Повний обряд, проведений у РАЦСі в робочі дні, обійдеться в 500 грн, скорочений – в 250 грн. За повний обряд, проведений у вихідні та святкові дні, доведеться заплатити 1000 грн, за скорочений у ці ж дні – 500 грн.

Виїзна церемонія за межами РАЦСу в робочі дні потягне на 1400 грн, у святкові – на 2000 грн. І це без урахування транспортних витрат, тобто працівника РАЦСу доведеться привезти-відвезти чи найняти для нього транспорт.

До слова, у РАЦСі змінилися ціни й на інші послуги. До прикладу, пошук актового запису цивільного стану без повідомлення заявником даних про рік державної реєстрації актів цивільного стану обійдеться у 80 грн/за рік; видача запрошення із зазначенням дати державної реєстрації шлюбу – 120 грн, надання правової допомоги – 90-250 грн за один документ, залежно від складності; складання різного роду заяв – 70 грн; доставка та вручення повторно виданих свідоцтв та інших документів чи копій документів для службового користування – 130 грн (у межах міста і без транспотних витрат).

Консультація з працівниками РАЦС щодо сімейного і цивільного законодавства вартуватиме 140 грн; а витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану – 95 грн. 

БРАНЧ ДЛЯ НАРЕЧЕНИХ
Але повернемося до весілля. Сьогодні все більшої популярності набирає така подія, як бранч для наречених. Спеціалісти у сфері весільних церемоній об'єднуються, аби провести для наречених доступний майстер-клас, як зробити все для того, аби святкування запам'яталося на все життя. І звичайно ж, демонструють свій професійний підхід до справи. У Кам'янці-Подільському бранч для наречних цьогоріч уже проводили в корчмі «Три ставки» та ресторані «Кльове місце». Молодята мали нагоду поспілкуватися з професіоналами весільної індустрії, отримати відповіді на питання, які їх найбільше цікавлять.

Як стверджують автори проекту, ідеальне весілля – це складний етап планування, важливий етап підготовки і день реалізації, в який наречені мають насолоджуватися святом і не думати, чи правильний відтінок квітів на вашому столі. А для того, щоб це сталося, потрібна команда справжніх майстрів. Організувати ваше весілля допоможуть представники весільної агенції, салону краси, організатор і розпорядник весілля, відеограф, фотограф, ведучий.

весілля-1ТОП-10 ПОМИЛОК

Хвилювання, стрес і неправильне планування можуть стати причиною помилок і, якщо не повністю зіпсувати, то добряче зіпсувати нерви під час однієї з головних святкових подій у вашому житті. Отож, кілька слів про типові весільні помилки.

Помилка №1. Не наслідуйте чужі традиції.
Весілля вийде справжнім, тільки тоді, коли ви готуєте його так би мовити «під себе». Як тільки молодята починають робити щось «не гірше, ніж у інших», свято не вдається. Поставте собі питання: чого ви хочете від власного весілля, для кого ви його робите та яким хочете бачити своє свято?

Помилка №2. Прорахунок з фінансами.
Навіть, якщо ви запланували затишне весілля з відвідуванням ресторану, завжди закладайте в бюджет запасну суму. Запас повинен складати від 15 до 30%. Бюджет – складна справа, і його потрібно завжди розраховувати, помноживши на два. Хороше весілля – це недешево.

Помилка №3. Вибрати неправильне вбрання.
Гарна сукня робить наречену королевою. Але вона має бути не тільки гарна, але і зручна, адже проходите ви в ній увесь день. Тож сукня не повинна бути тісною. У танцях нічого не має порватися або розійтися. Приміряйте весільну сукню за кілька днів до церемонії, походіть в ній і оцініть зручність заздалегідь.

Помилка №4. Запрошувати всіх, боячись відмовити.
Весілля – це свято, в першу чергу, для вас, а для гостей вже в другу чергу. Якщо ви не хочете бачити на своєму святі двоюрідного брата з дружиною, не запрошуйте цю пару. Список запрошених повинен бути таким, щоб він влаштовував обидві сторони.

Помилка №5. Типові конкурси і вульгарні жарти.
Багато традицій на весіллі давно відійшли в минуле. Наприклад, крадіжку нареченої практикують далеко не на всіх сучасних весіллях. У американців взагалі такої традиції немає. Якщо ви хочете провести весілля у фуршетному американському або скромному європейському стилі, нехай організатор складе сценарій так, щоб події приносили вам радість, а не напружували вас. Не потрібно примушувати себе робити те, чого не хочеться, тільки тому, що так потрібно.

Помилка №6. Не змішуйте все в один коктейль.
Якщо ви хочете заощадити гроші і «навісити» на весільних фахівців невластиві їм обов’язки, із цього не вийде нічого, крім безладу. Якщо ваш фотограф заодно координує подачу весільних страв, а на місці ведучої – тітка без досвіду, але з гучним голосом, тоді є великий ризик провалу. Кожен виконавець повинен відповідати за своє коло обов’язків і добре розбиратися в тому, що робить.

Помилка №7. Самостійний контроль всього.
Весілля – час для молодят, яким вони мають насолоджуватися. А не хвилюватися через те, коли подадуть торт і чому немає фейєрверку. Ваше весілля залишиться в спогадах або як нескінченне нервування, або як чарівне свято. Що з цього вибрати – вирішувати молодятам. Якщо ви вибираєте казково-прекрасний день, знайдіть хорошого весільного організатора та координатора, а не беріть все на себе.

Помилка №8. Неправильне місце.
Сприйняття весілля починається зі сприйняття локації. Гарний ресторан або недороге кафе? Шикарний хол готелю або весілля на природі? Вибір місця кардинально впливає на комфортність відчуттів гостей, свободу пересувань, можливість подихати свіжим повітрям і сфотографуватися при бажанні. Обговоріть наперед, що ви плануєте на весіллі: танці, живу музику, скільки місця хочете виділити під все це і чи вистачить його гостям. Виходячи з цього, вибирайте ідеальне місце для свого свята.

Помилка №9. Всі в один день.
Сьогодні існує чудова традиція, що дозволяє заощадити час на весіллі: розписатися за кілька днів наперед і весь день весілля приділити лише самому святу. Якщо ви біжите одночасно в ресторан, в РАЦС, на вінчання і на виїзну фотосесію, великий ризик нічого не встигнути і весь день провести на нервах. А ви ж не цього хотіли на власному весіллі? Розрахуйте таймінг дня і включіть в нього тільки те, без чого не хочете обійтися. Все інше можна розподілити на інші дні.

Помилка №10. Нервувати заздалегідь.
Багато вразливих наречених малюють собі в голові страшні картинки: авто не приїде за ними вчасно, піде дощ, а це погана прикмета, перебіжить дорогу чорний кіт, наречений не з’явиться на розпис. Вони заведені ще до того, як ступлять на поріг РАЦСу. Це – найбільша помилка, здатна зіпсувати навіть ідеальну організацію весілля. Сприймайте все філософськи, будьте позитивними, і все вийде. Уникайте цих 10 помилок передвесільної підготовки, і ваше весілля буде чудовим!


Теги: весільний переполох

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.