Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2018

«ВЕСЕЛКА» ЗАПРОШУЄ НА ЮВІЛЕЙ

довжокУ 1948 році в с.Довжок запрацював дитячий садочок. Першим керівником дошкільного закладу, який розміщувався в будинку священика, була Галина Щипковська. З того часу пройшло 70 років. І ось 28 вересня, о 16:00, довжоцький ДНЗ «Веселка» святкуватиме на своє 70-ліття і запрошує всіх випускників закладу – від малого до старшого.

А поки тривають приготування до свята завідувач дитсадка Людмила Желізник разом із Довжоцьким сільським головою Русланом Рябим розшукали й запросили на ювілей найстарших випускників.

Світлана Шкробот (Лупановська) жила біля першого дитсадка, її випуск припав на 1956 рік. Пам’ятає, як частенько тікала додому.

– Садок був по-сусідству, – пригадує Світлана Йосипівна. – Так врізалося в пам’ять, як мене посадили на горщик, а я разом з ним втікла до хати. Дуже смачно годували дітей. Та й що ми бачили? Післявоєнний час, голод, холод, а тут дитсадок. Дуже добре було...

довжок-1Лише найкращі спогади про дошкільний заклад і у колишнього секретаря Довжоцької сільської ради, випускниці першого року випуску Ангеліни Яшкової. Ангеліна Павлівна все життя віддала рідному селу, завжди була активною та ініціативною.

У день народження ДНЗ «Веселка» прийматиме вітання від своїх випускників, поважного керівництва району та області.

– Дитсадок виховав і дав путівку в життя багатьом дітлахам не тільки села Довжок, – каже нинішній керівник закладу Людмила Желізник. – Надзвичайно приємно, що сьогодні він знаходиться у великому 2-поверховому приміщенні. Цьогоріч відкрили навіть ясельну групу. Для дітей створені найкращі умови. З дитсадка починається стежка в доросле життя, і ми робимо все можливе, аби вона була правильною та корисною для суспільства. Тож запрошуємо всіх розділити з нами святкування!


Теги: ювілей у "Веселці"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.