Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

ВЕЛИКДЕНЬ ІДЕ, НАМ НАДІЮ НЕСЕ!

середа-1З гарним настроєм, з Богом у серці зустріли Великдень жителі та гості мальовничого села Демшин, що входить до складу Китайгородської ОТГ. Освятивши паску та крашанки в місцевому храмі святого архистратига Михаїла, поверталися додому, бажаючи один одному: «Під великодні дзвони хай наша доля квітне, хай завжди добро торжествує над злом».

Святкового настрою усім додав концерт, який відбувся в клубі і «жива» музика у виконанні Володимира Кременчука. Бо ще задовго до величного свята Пасхи Господньої в клубі оголошення закликало:

Шановні земляки!
Ви посіяли буряки, посадили бараболю, патісони, кабачки, кукурудзу і квасолю!
Накоптили ковбаси! Напекли пасок багато! Будем гарно святкувати!
Тож всіх запрошуєм на свято!

Презентували свою нову програму команда КВК «Без обмежень» у складі: Роми Кременчука, Олі Дудяк, Паші Барабаша, Русі Гержук, Сергійка Павленка, Маріни Смаковської, Боді Павленка, Тані Шаповал, капітана команди Саші Любчинка.

Художніми керівниками, сценаристами і режисерами є Юля Безродна-Олійник та Світлана Маринюк із ді-джеєм Віталіком Перевознюком.

У клубі повний зал глядачів, які щедро аплодують артистам, зі сцени часто лунають слова: «Христос воскрес!». Присутні в залі одноголосно відповідають: «Воістину воскрес!». Не передати словами, які надзвичайні почуття переповнюють серця кожного глядача від малого до великого. А команда КВК не перестає дивувати, показуючи різні сценки та конкурси. Усі номери дуже цікаві та різноманітні, вони порушують актуальні питання нашого життя: боротьба за тверезий і здоровий спосіб життя; виховання культури поведінки і спілкування у суспільстві; взаєморозуміння і підтримка у сім’ї; відповідальність батьків за виховання дітей; зникнення межі між «Панянкою» та «Селянкою».
середаОсобливої уваги заслуговує урок історії, темою якого є «Перспективи і розвиток Китайгородської ОТГ до 2032 року», в якому йшлося про те, що наша ОТГ стане багатшою і привабливішою. Багатшою тому, що поповниться ще одним населеним пунком – Росією, бо наші воїни захистять кордони держави, і Росія стане чотирнадцятою у складі ОТГ; що до Рогізни приїжджатимуть на роботу у сади і теплиці Франтійчуків поляки, чехи, словаки та інші іноземці; у Субочі італійці доглядатимуть за бабусями, які програли вибори в 2025 році; а у Вихватнівцях, у амбулаторії сімейної медицини будуть лікуватися лідери світових держав. У Колодіївці відпочиватимуть туристи з Туреччини і Єгипту, і навіть примітять там одного палестинця; а в Демшині команда КВК «Без обмежень» виграє «Лігу сміху» і т.д.

У перервах між номерами присутніх радувала своїм співом солістка Оля Олійник та маленька декламаторка Валерія Пастух.

Оцінювало виступи акторів журі у складі трьох Тетян – Мельник, Тютюнник, Машталер. У результаті висновок – і найкраща оцінка: перемогла дружба.

Додали святковості й вітання голови Китайгородської ОТГ Юрія Безродного і старости села Галини Гой. Від імені присутніх щиро подякувала організаторам і учасникам свята завклубом Ірина Любченко.

Виступ закінчено, а в повітрі і в душах кожного звучало провічне: «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», «ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!».

І безмежна віра в те, що й «ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА».

Галина ЧОРНА, вчителька-пенсіонерка с.Демшин.


Теги: Великдень у Демшині

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.