Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ВЕКТОР Є, РОЗВИТКУ НЕМАЄ

бойкоНещодавня сесія міської ради, на які розглядалося скандальне питання нерівноцінного обміну комерційної нерухомості комунальної власності площею 345,4 кв.м у центрі міста на проспекті Грушевського на приватну земельну ділянку площею 496 кв.м на вул.Крип'якевича по об'їздній дорозі, показала всі проблеми нинішньої влади. Це і ручне керування окремими депутатами, і цькування «неугодних», і блокування стратегічно-важливих для міста питань лише тому, що їх пропонують «не ті» депутати. 

Сьогодні міська влада вибрала здавалося непоганий вектор, спрямований на розвиток міста. У нас «сприяють» і розвитку туризму, і надходженням інвестицій, і популяризації міста, але це тільки на словах. Бо на ділі продають за безцінь приміщення комунальної власності, передають в одноосібну оренду міські площі для проведення фестивалів, а інвестиції стають вигідними для інвесторів і тих, хто цих інвесторів у місто затягнув, й аж ніяк не для кам'янчан. Таких прикладів можна навести чимало, коли діяльність одних підприємств міста блокують, а на роботу інших заплющують очі. Я вже мовчу про спортивну галузь, безпосереднім учасником якої я є. Вже не секрет, з яким тиском довелося зіштовхнутися свого часу.

Скажіть, як можна було обміняти приміщення в центрі міста за півмільйона гривень, яке коштує як мінімум п'ять мільйонів?! Скільки від цієї «оборудки» недоотримав міський бюджет? Скільки відповідно не буде зроблено доріг, внутрішньо-дворових проїздів, благоустрою? Про створення нових соціальних об'єктів я взагалі мовчу...

На жаль, Кам'янець перестає бути цікавим для кам'янчан. І в цьому я переконався під час депутутської каденції. Є люди, які щось вимагають, є містяни, які чимось цікавляться, є ті, хто постійно невдоволені, й при цьому немає жодної самоорганізації. Напевне, варто змінювати нашу ментальність з провінційно-містечкової на проєвропейську. І починати кожен має з себе, з обдуманих рішень. Розбудовувати місто для міста, для наших дітей і онуків, а не для задовлення власних амбіцій і набивання кишень.

Андрій БОЙКО, депутат міської ради.


Теги: Андрій Бойко, вектор розвитку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.