Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

ВБИВЦЯ ЗА ГРАТАМИ КРУТИТЬ СВІТОМ

13 травня в Дунаєвецькому суді пройшло судове засідання у справі жорстокого вбивства кам’янчанина Павла Теплюка, яке не відбулося 5 травня, через те, що не змогли забезпечити конвоєм підсудного, мотивуючи тим, що немає можливості супроводу. Але незрозуміло, чому не знайшли конвой доправити вбивцю на розгляд кримінальної справи, а в Кам’янець на розгляд цивільної, яку можна провести по відеоконференції, було доставлено?

Як і завжди, підсудний поводив себе нахабно по відношенню до всіх. Цього разу на допит було запрошено лише двох свідків, яких вбивця ображав і чинив на них тиск. Та попри все, свідки в деталях розповіли, що було тієї трагічної ночі: як бив, як знущався, що за злочином спостерігала його співмешканка.

Вбивця вимагав від свідків, щоб вони довели навіть те, що мешкають по сусідстві з місцем вбивства та інші безглузді моменти. Намагання підсудного збити з толку і відволікти від розповіді про вбивство нічого не дали. Напевне, все це шоу робиться лише задля того, аби затягнути судову справу, щоб подовше не повертатися на нари.

Також вбивця дитини у якості свідків бажає залучити людей, які й близько на той час не були на місці злочину, а просто часто бувають на судовому засіданні. Також злочинець з-за гратів намагається свій злочин перекласти на плечі інших людей, які не побажали з ним свого часу працювати.

Наступне судове засідання має відбутися 21 травня.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.