Перейти на мобільну версію сайту


30.04.2015

ВБИВЦЯ ДАВ «ФАС» МУСУЛЬМАНАМ

27 квітня в Дунаєвецькому райсуді продовжено слухання справи щодо жорстокого вбивства кам’янчанина Павла Теплюка. Цього разу, як і було визначено на попередньому судовому засіданні, допит свідків через їхню неспроможність приїхати в Дунаївці проходив за системою відеоконференції. Планувалося допитати вісім свідків, але допитали лише п’ять.

Слід зазначити, що був досить поганий зв’язок, доводилося до одного й того ж питання повертатися по кілька разів. Крім того, підсудний далі продовжував поводити себе агресивно, у відповідях свідків намагався знайти зачіпку, яку можна було б використати на його користь. Проте всі свідки, незважаючи на давність подій (майже 3 роки) в один голос повідомляли, що чули серію пострілів, бачили як по-звірячому бив хловчину вбивця і його співмешкака, яка метушилася біля нього, як двоє чоловіків затягували тіло бездиханного Павлика на подвір’я. Були й такі, хто бачив як вбивця і його співмешканка вели хлопчину з Тімірязєва (від гуртожитку коледжу культури) в напрямку пров.Лагерний, і Павло просив вбивцю: «Дядю, не бийте мене!». Чули, що той йому відповів: «Не видирайся, від мене ти не втечеш. Зараз викличу міліцію і вона з тобою розбереться». Інші сусіди, які мешкають ближче до місця вбивства, теж зазначали, що хлопчина просив не вбивати, але жорстокість вбивці не знала меж. А тепер він намагається перекласти свою провину на чиїсь плечі, на якогось видуманого чоловіка.

У залі суду вбивця закликав мусульман, які приїхали на його підтримку, бити по голові присутніх у залі, спонукав до цього і свою так звану дружину. Також наказав своїм прихильникам переписати номери автомобілів, на яких прибули кам’янчани в Дунаївці.

Уявіть собі, як щоразу мамі вбитого Павла слухати розповіді свідків, які в подробицях розповідають усі жахи останніх хвилин життя її єдиного сина? Де тільки може взятися стільки сліз у людини? Мало того, що вбивця закатував хлопця, він вже третій рік знущається над батьками, людьми у залі суду, суддями та й взагалі над усією судовою системою і правоохоронними органами!

Цього разу мусульманам не вдалося спровакувати бійку, бо на судове засідання прибув посилений наряд спецпризначенців, які відгородили сторони судового процесу.
На наступне судове засідання, яке заплановане на 11:00, 5 травня, суддівська колегія дала розпорядження доставити решту свідків.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.