Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ

ваучерСучасний світ розвивається дуже швидко, постійно змінюються технології, з’являють нові винаходи, і, відповідно, нові можливості. Важливою умовою для життя людей стає швидка адаптація до нової інформації. Розвинуті країни світу змінюють освітню систему, дотримуючись тези, що протягом усього життя потрібно навчатись.

Рух по кар’єрних сходинках сильно залежний від отриманих нових знань. Через декілька років певні професії зникнуть з ринку праці, а перелік актуальних посад зміниться, тож потрібно постійно вивчати нове, щоб бути потрібним.

Саме тому, службою зайнятості запроваджено програму отримання ваучера, метою якої є підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці. Ваучер – документ встановленого зразка, який дає особі право на перепідготовку або підготовку за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Право на отримання ваучера для навчання по новій професії/спеціальності мають: особи, віком понад 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення пенсійного віку; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я, за наявності вислуги не менше 10 років; звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Ваучери не видають: особам, які не мають професійно-технічної або вищої освіти; особам, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття; особам, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.

За детальною інформацією щодо отримання ваучера необхідно звернутись до фахівців центру зайнятості.

Теги: центр зайнятості, ваучер на навчання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.