Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2019

ВАТУТІНА СТАЛА СЛІПАКА, ГОЛОВАНЕВСЬКОГО – СОЛОВ’ЇНИМ

сесіяЧергова сесія міської ради розпочалася із нагородження кікбоксера, чемпіона світу Романа Головатюка та його тренера Анатолія Лабатюка. Почесну грамоту і сертифікат на 5 тис. грн спортсмену вручив секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Нагадаємо, що 19-26 жовтня в місті Сараєво на чемпіонаті «Championship Word WAKO Senior kickboxing 2019» (K-1, LK, LC) Роману вдалося здобути золоту медаль, подолавши спортсменів із Франції, Білорусі та Польщі. Він став чемпіоном світу з кікбоксингу в найжорсткішому розділі К-1 у найпотужнішій ваговій категорії +91 кг.

Такої довготривалої сесії, яка була 5 листопада, давно не було. На ній розглядалося 18 основних питань, 7 додаткових та 165 земельних. До кінця розгляду першого питання минуло аж дві години. Спочатку депутати не могли втрясти порядок денний, а потім довго торгувалися, що зробити з питанням «Про затвердження Положення про громадські слухання в місті Кам’янці-Подільському». За ці дві години депутати намагалися створити депутатські комісії з перевірки харчоблоків навчальних закладів, зокрема, харчування пільгової категорії дітей, а також з перевірки діяльності ДЖКГ, зокрема щодо перевірки закупівлі лавок. Депутат Михайло Посітко вимагав оприлюднення результатів службового розслідування про завдані збитки бюджету та результати комісії щодо перевірки діяльності стоматполіклініки. Він обурювався, що чомусь рішення сесій не виконуються. Але й не оприлюднені результати перевірки депутатською комісією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», яке теж чомусь досі не оприлюднили. Чому все спускається на гальмах зрозуміло – окремі депутати не хочуть, щоб повилізали косяки, до яких вони дотичні, або їхні родичі.

Вилізло й питання міни приміщення над «Ощадбанком» на земельну ділянку на вулиці Крип’якевича. Суд призупинив дію рішення сесії, тобто заборонив здійснювати будь-які дії щодо приміщення. Також вийшла інформація про те, що одна приватна особа, зокрема депутат теж позивався до суду з приводу унеможливлення брати йому участь у тендерних торгах цього приміщення.

Та попри різні закиди та торги, питання все ж таки зняли на довивчення, хоча були жваві дискусії на депутатських комісіях та обговорювалося воно на фракційних засіданнях. Але ж потрібен депутатський піар про людське око.

сесія-1Ще на початку сесійного засідання було зняте на прохання родини питання щодо встановлення меморіальної дошки на фасаді будинку №11 на Шевченка.

Депутати швиденько пройшлися по решті основних питань, вони затвердили міську Програму «Харчування дітей» на 2020 рік, яка передбачає безкоштовне харчування 5196 дітей, котрі виховуються в дитячих садочках і навчаються в школах. А саме – сніданками учнів 1-4 класів, а також дітей осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей, тимчасово переселених із зони ООС, АТО та тимчасово окупованої території АР Крим; дітей, чиї батьки є безпосередніми учасниками ООС; дітей, батьки яких загинули, отримали поранення в зоні бойових дій в АТО і ООС; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; із малозабезпечених родин; дітей з особливими освітніми потребами.

Два питання стосувалися виконання законів про декомунізацію. Так, вулицю Ватутіна перейменовано на Василя Сліпака, а провулок Голованевського-Барського – на Солов’їний.

З метою забезпечення якісного інформування, висвітлення життя міста, роботи міської ради та виконавчого комітету акредитовано низку журналістів міста за їх заявами. Затверджено статут інклюзивно-ресурсного центру, а також Положення про відділ контролю за дотриманням законодавства про працю. Щодо земельних питань, то позитивно вирішена було лише третина. Людей поділили на потрібних, достойних і решту.

Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.