Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2019

УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ

сміття22 січня на базі Сокільського ліцею імені С.М.Кротіка відбувся семінар «Україна без сміття. Нездійсненна мрія чи реальність у майбутньому?»

Представники проекту «Україна без сміття» розповіли освітянам про масштаб та наслідки проблеми роздільного збору сміття, зробивши акцент на необхідності глобальних перетворень, які повинні починатись з молодого покоління. Саме освіта та виховання є міцним фундаментом, на якому зростає наша свідомість.

Після плідного спілкування з учнівським колективом представники проекту завітали до Жванецької сільської ради. Тетяна Криворучко радо привітала гостей, адже питання охорони навколишнього середовища та попередження забруднення довкілля є дуже актуальним для громади. За круглим столом був обговорений план подальших дій та стратегія боротьби зі стихійними сміттєзвалищами. 

А наступного дня в приміщенні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради відбулася робоча зустріч заступників сільського голови Павла Довгопола та Ігоря Ліщука з представниками громадської організації «Український центр європейської політики» та «Україна без сміття». У рамках візиту відбулась розширена презентація для працівників освітии та апарату сільської ради. Тема зустрічі – «Сортування сміття в школах та налагодження співпраці громад Хмельниччини в аспекті поводження з твердими побутовими відходами».

Представники ГО «Україна без сміття» в ході презентації проекту «Україна без сміття: мрія чи реальність» розкрили тему доцільності та рентабельності сортування сміття як безцінного ресурсу та наголосили на впровадженні культури сортування побутових відходів у школах.


Теги: освіта, семінари

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

https://donorspermy.com/    

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.