Перейти на мобільну версію сайту


15.12.2017

УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018

учительЗавершився міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», який проходив 6-8 грудня. У конкурсі взяли участь 19 учителів закладів загальної середньої освіти міста. 

Урочисте нагородження переможців відбулося 11 грудня. На церемонії були присутні Дмитро Васильянов, секретар міської ради, Василь Кобильник, голова постійно діючої комісії з питань освіти, культури молоді та спорту, які виступили з привітальним словом.

Начальник управління освіти і науки Світлана Старченко оголосила результати конкурсу та вручила призерам грошові сертифікати, пам’ятні знаки, дипломи. Також були вручені подарунки від народного депутата Володимира Мельниченка та представника українського відділення Європи Lаmbre Group Inetrnational Олени Мазій. 

Дипломом I ступеня та грошовими сертифікатами на 3000 грн нагороджені: Людмила Пристай, вчитель ліцею, у номінації «Українська мова та література»; Інна Горобець, учитель ЗОШ №6, у номінації «Німецька мова»; Сергій Касапчук, учитель НВК №3, у номінації «Фізика»; Вадим Горун, учитель НВК №3, у номінації «Фізичне виховання».

Дипломом II ступеня та грошовими сертифікатами на 2000 грн нагороджені: Оксана Гуцал, учитель ЗОШ №10, у номінації «Українська мова та література»; Марина Павлуненко, учитель НВК №14, у номінації «Німецька мова»; Ірина Гордєєва, учитель ЗОШ №12, у номінації «Фізика»; Василь Василинюк, учитель СЗОШ №5, у номінації «Фізичне виховання».

Дипломом III ступеня та грошовими сертифікатами на 1000 грн нагороджені: Лілія Вержбіцька, вчитель НВК №13, у номінації «Українська мова та література»; Оксана Юга, вчитель НВК №9, у номінації «Німецька мова»; Іван Теличко, вчитель СЗОШ №1, у номінації «Фізика»; Алла Полторацька, вчитель ЗОШ №12, у номінації «Фізичне виховання».

4 грудня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум» відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» у номінаціях «Українська мова та література», «Фізична культура», «Німецька мова», «Фізика». У конкурсі взяли участь 22 педагога. 

учитель-1З вітальним словом до конкурсантів виступила начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Олена Пронозюк, яка побажала успіхів конкурсантам у нелегкому випробовуванні педагогічної майстерності.

За результатами конкурсу в номінації «Німецька мова» І місце здобула Мар’яна Яковенко, вчитель Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.; ІІ місце – Ольга Чистяк, вчитель Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІІ місце – Вік­торія Ященко, вчитель Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку.

У номінації «Українська мова» І місце здобула Юлія Пшонко, вчитель Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку; ІІ місце – Тетяна Григор’єва, вчитель Подільської ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІІ місце – Галина Червоноградська, вчитель Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.

У номінації «Фізична культура»: І місце – Дмитро Декалов, вчитель Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІ місце – Катерина Лубенецька, вчитель Залісько-2 ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІІ місце – Тетяна Мартинюк, вчитель Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст., Микола Маланіч, вчитель Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку.

У номінації «Фізика»: І місце – Ігор Дудар, вчитель Подільської ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІ місце – Володимир Партика, вчитель Нефедівської ЗОШ І-ІІ ст.; ІІІ місце – Ірина Сухарська, вчитель Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бажаємо всім переможцям успіхів в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018».


Теги: міський тур, Всеукраїнський конкурс "Вчитель року"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.