Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2013

У ВИСТАВКОВІЙ ЗАЛІ - «ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ»

Восени у нашому місті після п'ятирічної перерви відновила роботу виставкова зала. І враз стіни приміщення заповнились картинами. Це не дивно, адже художній потенціал кам'янчан великий.
Наприкінці року відбулося відкриття виставки трьох художників, жителів міста, наших сучасників   - Аркадія Данилюка, Миколи Рябого та Сергія Азєєва.
Виставка вирізняється тим, що автори робіт несуть зрілі погляди на життя міста і Азєєв С..jpgдержави завдяки своєму життєвому досвіду. Її назва - «Філософія життя».
Роботи Аркадія Данилюка (закінчив Львівський  поліграфічний інститут за спеціальністю графіка) сповнені гуманністю, доброзичливим ставленням до всього живого і до людини, перш за все. Хокрема, на виставці представлено близько 20 картин з життя міста і села. Є серія, виконана гуашшю та присвячена життю його вчителя - Олександра Грена. Є також і серія творів про перебування Тараса Шевченка  на Поділлі, зокрема, ілюстрації його творів - «Причина», «Сон».
Аркадій Михайлович, який багато років присвятив педагогічній діяльності, й нині знаний активіст у місті. Він турбується за стан історичних пам’яток Старого міста, озеленення наших вулиць.
Микола Рябий (закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут, художньо-графічний факультет) не притримується певного напрямку в живописі чи у техніці виконання робіт. На цій виставці представлені картини, написані олією та гуашшю. Чимало його робіт складають пейзажі, проте основною є тема людини і суспільства. Художник особливо не переймається естетикою і приділяє більше уваги висвітленню РябийМ.Ритуал2002.jpgетичних взаємовідносин у суспільстві, намагаючись передати протиріччя, складності супільного життя («Українська натура», «Риба-народ», «Ритуал», «Ласун», «Суєта-суєт»). Усього представлено 60 художніх полотен Миколи Рябого.
Сергій Азєєв (закінчив Київський архітектурний інститут, архітектор) з дитячих років з повагою ставився до історії, а, особливо, до подій і особистостей часів війни 1812 року. Митець вправно володіє різцем по дереву. І як результат - перед глядачем постають цілі армії Бородінської епопеї з філігранно відтвореними образами содатів, офіцерів, а також зброї, коней. Невеличкі за розміром скульптурки людей мають індивідуальні риси, форму, звання. Створюється ілюзія присутності та участі в подіях двохсотлітньої давнини.
«Філософія життя» - це виставка, завдяки якій митці поділилися сокровенним, узагальнили свої роздуми у творах.
Тож при нагоді неодмінно завітайте у виставкову залу та разом з митцями пориньте у філософію справжнього життя. Виставка триватиме до 16 січня.

Теги: виставкова зала

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.