Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

У ПРІОРІТЕТІ - ІНОЗЕМНА

колегія31 січня на базі Довжоцького НВК, колегіум відбулося засідання колегії відділу освіти РДА, у якій взяли участь голова районної ради Борис Бец, голова РДА Василь Сукач, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату РДА Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк, директори загальноосвітніх та дошкільних закладів району, методисти відділу освіти. 

Під час засідання освітяни району підсумували фінансово-господарську діяльність відділу освіти в 2016 році; заслухали виконання навчальними закладами району Закону України «Про охорону дитинства» в частині створення безпечних умов навчання та виховання, соціального захисту дітей; затвердили план роботи відділу освіти на 2017 рік та план заходів із відзначення Року англійської мови в навчальних закладах району.

За словами начальника відділу освіти Олени Пронозюк, у 2016 р. функціонувало 39 дошкільних навчальних закладів, з них 31 – окремих ДНЗ та 8 – у складі навчально-виховних комплексів. Дитсадки відвідувало 1043 дитини, а на утримання ДНЗ по загальному фонду було спрямовано 12474,5 тис. грн.

Також у районі працює 37 загальноосвітніх закладів, в тому числі 8 НВК, в яких навчається 2787 учнів. У зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад з 1 січня 2016 року відділом освіти на громади передано 23 ЗНЗ: Гуменецькій ОТГ – 12, Китайгородській - 7, Колибаївській – 4 навчальних заклади. Видатки загального фонду по галузі «Освіта» в 2016 році склали 52642,7 тис. грн, в тому числі кошти освітньої субвенції – 44277,0 тис. грн.

Методист РМК Майя Безродна розповіла присутнім про популярність у районі дошкільного навчання іноземних мов. У ДНЗ району для 143 дітей організовано гурткову роботу з вивчення англійської мови. Зокрема, іноземну мову штудіюють у Довжоцькому, Зіньковецькому, Кадиєвецькому та Кам’янському ДНЗ. До речі, керівники гуртків Кадиєвецького та Довжоцького ДНЗ стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English!» .

Загалом, за словами освітян, минулий навчальний рік пройшов вдало, тож ідей і напрацювань ще вдосталь.

Теги: засідання колегії, відділ освіти РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.