Перейти на мобільну версію сайту


19.05.2017

У ПЛАНАХ - ВБИРАЛЬНІ

Після сесії міськради пройшло засідання земельної комісії, на якій розглянули 19 питань. Її члени погодили продовжити термін дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємцям їхньої діяльності. Не погодили місця розташування кавомашин. Також рішуче були налаштовані на знесення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності біля готелю «Reikartz», адже в Старому місті вже час наводити лад, а не множити генделики. 

Також надійшло клопотання про дозвіл на встановлення електормобілів у міському парку на тому місці, де йде реконструкція території. Клопотання не підтримали. Узагалі, хитро виходить: одні територію парку доводять до ладу, а інші ловлять тему й одразу придумують, як використати для себе ситуацію, щоб не вкладати власних грошей і заробляти на хліб.

Питання погодження місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за чотирма адресами теж не погодили. Винятком стало лише місце на Нігинському шосе. Також дозволили встановити тимчасову споруду біля «Фуршету» на вул.Лесі Українки.

На засіданні комісії порушувалося питання про виділення трьох місць під громадські туалети, зокрема, на вул.Васильєва та Шевченка.


Теги: засідання земкомісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.