Перейти на мобільну версію сайту


27.03.2015

У МАРИНИ ВОЛОШИНОЇ ЛЮБОВІ ВИСТАЧИТЬ НА ВСІХ

«КЛЮЧ» уже писав про героя, який виконував бойове завдання в зоні антитерористичної операції в м.Дебальцеве, 33-річного мешканця с.Думанів Олега Волошина. Відводячи бійців з передової Дебальцевського плацдарму, він отримав дуже складні осколкові поранення й волошин.jpgбув доправлений у лікарню Дніпропетровська.

Олегу розірвало ліву руку та ногу. Лікарі як могли боролися за життя чоловіка. Відлік часу йшов на хвилини, адже в нього була величезна втрата крові. Життя Олега Волошина було врятоване, лікарі навіть намагалися врятувати його ногу, яка ледве трималася. Дива, на жаль, не сталося, ногу довелося ампутувати. Увесь цей час поруч зі своїм чоловіком перебувала дружина Марина. Вона ні на мить не відходила від коханого, й нині підтримує його як може: і морально, і фізично. Вона не дає йому впасти духом і сама тримається. Подружжя впевнене, що все буде добре і, слава Богу, що чолвоік залишився живим. Щодня вони спілкуються зі своїми синочками, які чекають їх удома.

Маленький Дмитрик якось у розмові запитав матусю: «Мамо, ти тата більше любиш, ніж нас?». «Ні, я вас усіх однаково люблю», - відповіла Марина. «Тоді чого ж ти постійно з татом і не приїжджаєш до нас?», - допитувався хлопчина, не розуміючи і не уявляючи, що його татусь вже не такий, як був. І йому, як нікому іншому нині потрібна підтримка.

Коли ми розмовляли з Мариною по телефону, відчували наскільки сильна духом ця молода жінка. Вона впевнена, що в них все буде добре. І цю впевненість вона вселила у свого чоловіка.
Олега чекає довготривале лікування, реабілітація та протезування. А це, всі ми розуміємо, величезні кошти, яких родина не має. Тож давайте і ми, кам’янчани, не залишимося осторонь від біди нашого земляка і його родини. Усі, кому небайдужа доля Олега Волошина, можуть допомогти. Ось номер картки дружини Олега у «ПриватБанку» 5168 7572 6247 9530 на ім’я Волошина Марина Миколаївна.

Благодійний фонд «ІСТИНА ДОБРА» теж переймається долею Олега і всіляко допомагає. Ось його реквізити:
ЄДРПОУ 38166395, п/р 2600101424479 в ЦФПАТ «Кредобанк», МФО 325365
Телефони координаторів: 067-595-5432 (Ніна Дмитрівна), 097-5555-132 (Валерій Сергійович).

Теги: Олег Волошин, військові, допомога військовим, допомога АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.