Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

У КАМ’ЯНЦІ ПРОЙШЛИ «ПЕТЛЮРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

читання27 січня в Кам’янці-Подільському відбулися перші за роки Незалежної України «Петлюрівські читання», що пройшли у готелі «Reikartz» за участі історика, політолога та письменника Сергія Коваленко (м. Київ) – автора численних історичних розвідок про епоху УНР. Сергій Станіславович – батько книг «Чорні Запорожці. Історія полку», «Похід Запорожців на Донбас та Крим. Рік 1918». А також – дослідник драматичних сторінок історії України початку ХХ ст.

Організатор заходу журналістка, письменниця, громадська активістка Лора Підгірна поділилася враженнями про захід на своїй сторінці у «Facebook»: «Розпочалося дійство із молитовної хвилини й вшанування пам’яті усіх героїв Української Національно-Визвольної революції 1917-1921 рр. Неймовірний спікер – історик, політолог і письменник Сергій Станіславович Коваленко, жвава дискусія, запитання-відповіді, книги автора, історичні постаті Симона Петлюри, Петра Болбочана, Олександра Удовиченка... без яких не було б України, не було б української Незалежності, не було б, власне, сьогодні і нас на цьому місці!».

Після завершення читань їхні учасники вирушили на площу Вірменський ринок, до будівлі колишнього Міністерства військових справ УНР, де до пам’ятного знака Головного Отамана Симона Петлюри поклали квіти.

«Щира подяка нашому гостинному партнеру всіх літературно-мистецьких дійств, готелю «Reikartz» (Костянтин Рейкартц), усьому його чудовому колективу та особисто Василю Семенову та Андрію Корчаку. Подяка друзям Михайлу Посітку та Андрію Рому за допомогу в організаційних питаннях нашого дійства. Скільки нас є, ми будемо й далі, спільно, як франкові каменярі, лупати сю скалу! Слава Україні!», – підсумувала Лора Підгірна.


Теги: Петлюрівські читання, Сергій Коваленко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.