Перейти на мобільну версію сайту


26.08.2016

У ДОВЖОЦЬКИХ БЛИЗНЮКІВ СВІЙ МУЗЕЙ

веселка (7)23 серпня гамірно було на подвір’ї Довжоцького ДНЗ «Веселка». Тут відзначали одразу чотири важливих свята - День Прапора, День Незалежності України, День посвяти у дошкільнята та відкриття міні-музею «Найближчі родичі».

Один із найбільших дитсадків району, яким керує Людмила Желізник, є взірцевим. Тут діє п’ять груп та є черга в дитсадок. Умовам, у яких перебувають на вихованні довжоцькі малюки, можуть позаздрити чимало міських дітлахів. Усе у навчальному закладі придбане за державні та спонсорські кошти. 

У гості на свято до ДНЗ «Веселка» завітали перші особи району та села - в.о. першого заступника голови РДА Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти РДА Олена Пронозюк, Довжоцький сільський голова Руслан Рябий, спонсори свята - підприємець Микола Богданов та керівництво ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олена Сущевська і головний інженер Олег Тюхтій.веселка (2)

Натхненну промову з нагоди державних свят вимовила директор Людмила Желізник. Разом із вихованцями вона заспівала гімн ДНЗ «Веселка», слова до якого склала сама. 

У новий навчальний рік дитсадок прийняв дві молодших групи, майже чотири десятки малюка. Разом із батьками вони пройшли посвяту в дошкільнята та отримали на згадку уривки з твору «Повчання Володимира Великого дітям».

Кульмінацією свята стало відкриття Музею двійнят. 26 пар двійнят і одна пара трійнят заповнили подвір’я.

веселка (3)Над створенням музею Людмила Францівна працювала не один рік. Свого часу сама народила двійнят - Галина Желізник та Валентина Потанська привітали маму з відкриттям ще одного музею та подарували в дитсадок іграшки. Є у засновниці музею і онуки-двійнята - Саша і Маша Желізники. Під гучні оплески по подвір’ю разом зі своїми батьками пройшли і найменші довжоцькі двійнята.

У списку довжоцьких двійнят були присутні Маковські Катя і Таня, Крохмальні Ваня і Андрій, Саранчук Давід та артем, Мальцеві Настя й Віка, Токарі Марк і Мартін, Мельники Віталій та Валерій, Іванішені Руслан і Саша, Домітрак Влад і Валерія, Корчинські Наташа і Таня, Бойки Тарас і Діма, Хворові Даша і Діма, Тимряковичі Сергій та Юра, Талалай Віталій і Віта, Желізник Галина і Валентина, Желізник Марія і Олександр, Марценківські Михайло і Анатолій, Харкавлюки Микола і Віктор, Микитюки Саша і Даша, Головаті Василь і Жанна, Галас Марина і Наталія, Пиріг Даник і Стасик, Буртові Віталік та Вова, Вітвіцькі Саша і Коля, Богатирі Дар’я і Матвій, Мадичі Інна та Жанна, Волкови Сергій і Олександр.веселка (5)

Першими трійнятами села, які потрапили на музейну стіну дитсадка, стали Денис, Даша та Діма Семенюки.

- Зустріч двійнят ми будемо проводити щорічно, - каже Людмила Желізник. - Нещодавно дізналася, що в штаті Огайо щороку відбувається зліт двійнят зі всього світу. Чому би й нам не запровадити таку традицію, адже в нашому селі їх народилося чимало.

Привітати жителів Довжка зі святом приїхали їхні найближчі сусіди - народний аматорський ансамбль української пісні «Подільське перевесло» Колибаївського СБК (керівник Михайло Станько).


Теги: ДНЗ "Веселка", близнюки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.