Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

ТУТ ГОТУЮТЬ ФІНАНСИСТІВ І ПОДАТКІВЦІВ

Одразу три навчальних заклади розташувалися у приміщенні за адресою вул.Микити Годованця, 1. Двома з них керують Савчуки - батько та син. Старший, Анатолій Миколайович, директор філії Національного університету державної податкової служби України. Молодший, Вадим Анатолійович, завідувач відділення Київського фінансово-IMG_2442.JPGекономічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. У першого закладу наступного року ювілей - 10-річчя з Дня створення, другий же напівювілей (5-річчя з Дня створення) святкує цьогоріч.
Отож, сьогодні чим не привід, аби розповісти про здобутки, сьогодення та майбутнє представництв Національного університету державної податкової IMG_2377.JPGслужби України, до речі, єдиних на Хмельниччині.
24 вересня 2003 року в Кам’янці з’явилася філія вищезгаданого Національного університету. Її очолив доцент Анатолій Савчук.
Філія готувала за заочною формою навчання на контрактній основі бакалаврів і спеціалістів для податкових служб Західного регіону держави. За роки свого існування випустила 693 бакалаври, 647 спеціалістів і 41 магістра із трьох спеціальностей - «Фінанси і кредит», «Облік і аудит»,IMG_2386.JPG «Оподаткування».
До філії можна вступити на перший, третій та п’ятий курси. На перший курс вступають абітурієнти, які мають повну середню освіту, закінчили непрофільні технікуми, профтехучилища за сертифікатами про незалежне тестування з математики, української мови та літератури, історії України або географії. Третьокурсником можна тут стати, закінчивши профільний технікум чи коледж (на базі молодшого спеціаліста) за спеціальностями: «Облік і аудит», «Фінанси». Або ж на базі вищої освіти за спеціальністю «Фінанси». Враховуючи те, що навчання відбувається за заочною формою, частенько у стінах філії побачиш студентів з інших вишів міста. Удень вони на парах рідного навчального закладу, а з 15.00 - здобувають освіту ще й фінансиста.
На п’ятому курсі навчають на магістра за спеціальностями «Оподаткування», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит».
IMG_2399.JPGЗагалом, у Кам’янець-Подільській філії готують бакалаврів, спеціалістів та магістрів. До речі, останні можуть паралельно навчатися у вищих навчальних закладах Європи, як от Польща, Іспанія, Німеччина, Франція, Великобританія, Росія. Разом з отриманням диплому європейського зразка, студенти мають можливість обрати напрямок, за яким навчатимуться - це міжнародні фінанси, міжнародні економічні відносини, міжнародне право та право Євросоюзу.
- Ми єдині в області, - зазначив директор філії Анатолій Савчук, - готуємо держслужбовців, фахівців з оподаткування, обліку і аудиту, державних фінансистів. Наші випускники сьогодні працюють у податкових інспекціях, обласних і центральній податкових службах України, Міністерстві фінансів, провідних банківських установах міста і області, в фінансових управліннях рай- та облдержадміністраціях.
«Молодший» брат філії, який так би мовити, надає левову частку студентського потоку є IMG_2411.JPGКам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України.
- Наш навчальний заклад готує фахівців із сучасним рівнем освіти, широким світоглядом, належним рівнем економічної та правової культур, - відзначає директор відділення Вадим Савчук. - Саме наш навчальний заклад здійснює підготовку фахівців на замовлення державної податкової служби України, Міністерства фінансів, Державного казначейства, Контрольно-ревізійної служби, інших міністерств і відомств, місцевих органів самоврядування, які мають у цьому потребу, а також для підприємств, установ, організацій за угодами з юридичними і фізичними особами.
Хоч, за словами директора, відділення не таке вже й велике, але на сьогодні воно має чим пишатися. Тут створено своєрідну «Алею слави», хоча правильніше було би її назвати - «Стіною слави». Численні грамоти, дипломи, подяки навчального закладу облюбували одну із його стін. Ще трішки і доведеться розширятися.
Про високий рівень підготовки студентів коледжу свідчить зокрема те, що студент Ярослав Яцковський у травні минулого року посів І місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики серед студентів вишів І-ІІ рівнів акредитації, а Інга Балан з такоє олімпіади, але вже цього року привезла бронзову нагороду.
Добре знають у відділенні коледжу й українську мову. У березні цього року студентка другого курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Яна Рибак здобула перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови.
Такі знання не є випадковими, адже як відділення, так і філія працюють над поліпшенням кадрового складу. Так, наприклад, двоє викладачів філії вже захистили кандидатські дисертації, ще троє пройшли процедури попереднього захисту, четверо навчаються в аспірантурі.
IMG_2418.JPGНе відстає і матеріально-технічна база навчального закладу. Тут є чотири укомплектованих комп’ютерних класи, один з яких навесні цього року подарував голова облдержадміністрації Василь Ядуха. Тож про впроваждення ІТ-технологій та користування сучасними мультимедійними засобами тут знають не за чутками.
На жаль, для трьох навчальних закладів тут трохи затісно, хоч два із них здійснюють навчання винятково за заочною формою. Тому час від часу доводиться орендувати додаткові аудиторії.
Бідкається директор відділення Вадим Савчук і за гуртожиток для студентів коледжу. Власного, знову ж таки, на жаль, відділення не має. Студентам доводиться вишукувати житло в місті, винаймати квартири.
- А це ж діти! - говорить Вадим Анатолійович. - Безумовно, куратори навідуються до своїх студентів, щоб подивитися, в яких умовах вони проживають. А якби всі жили в одному місці, то й нам спокійніше було б, і дітей це згуртовувало, привчало до життя в колективі. Виховний процес - річ складна й тонка, треба бути уважним, вловлювати настрої студентів, знати, які методи застосувати, аби стимулювати до навчання. Знаєте, приємно, коли студенти проходять практику, наприклад, у податковій інспекції, а звідти повертаються із подяками. Це і для нас стимул, вдячність за гарну роботу, і студенту за сумлінність та старанність.
Про те, чи була дитина на заняттях чи «просачкувала», які у неї оцінки батьки дізнаються миттєво. Це єдиний навчальний заклад в області, який користується системою «SMART-навчання». За допомогою спеціальних датчиків, які розміщені при вході в заклад, визначається, хто з студентів потрапив на пари. Усі студенти мають іменні електронні квитки, за якими проходять у приміщення. Щойно дитина переступила поріг навчального закладу, як батькам прийшло про це смс-повідомлення. Таке ж повідомлення приходить і тоді, коли чадо закінчило навчання та вирушило додому. Отож, батьки також беруть безпосередню участь у навчальному процесі, так би мовити, дистанційно його контролюючи. Окрім того, батькам можуть приходити повідомлення про успішність їхніх дітей. Правда, приходять оцінки не однієї дитини, а цілої групи. Тож можна не лише подивитися, як студент навчається, а й порівняти його успіхи із однолітками.
Система «SMART-навчання» не лише допомагає батькам та вчителям, а й стимулює самих студентів, допомагає їм бути більш організованими, дисциплінованими та відповідальними.
А ні у філії, а ні у відділенні немає місця для нудьги. Обидва заклади підтверджують не лише власний професійний рівень, а й защораз доводять, що сюди варто відправляти на навчання дітей. У результаті, вони отримають не лише якісну освіту, а й чималі перспективи у майбутньому.

Теги: податковий коледж, філія НАДПСУ, Вадим Савчук, Анатолій Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.