Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2019

ТУРИСТИЧНИЙ ЗБІР ПІДВИЩАТЬ

виконкомНа засіданні виконавчого комітету, яке пройшло 10 січня, було як ніколи мало питань порядку денного.

На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив юній обдарованій кам’янчанці Софії Поляніченко нагрудний знак за перемогу в національному проекті «Діти – гордість України».

Цього разу не надавали матеріальної допомоги, було погоджено проект рішення сесії міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 56-ої сесії міської ради від 05.06.2018 №2/56 «Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у Кам’янці-Подільському».

Так, згідно зі змінами в законодавстві, було запропоновано встановити розмір туристичного збору для зовнішнього туриста в розмірі 2% і 1% (для тих, хто селиться в хостелах, садибах і приватних квартирах) і 0,5% – для внутрішніх туристів. Як зауважив міський голова Михайло Сімашкевич, це оптимальний варіант для середнього бізнесу, адже фіскальною службою було запропоновано 5%. А така ставка може знизити за нашими припущеннями рівень відвідуваності туристів з сусідніх країн. Цього року планується, що збільшиться сума надходжень до міського бюджету втричі. У 2016 році ця сума складала 160 тисяч гривень, 2018 – 260 тис. грн, а на 2019 рік очікується понад мільйон.

Також члени виконавчого комітету розглянули питання про зарахування та зняття з квартирного обліку, надання пільги благодійному фонду «Хесед-бешт», надання адрес, питання зі сфери житлово-комунального господарства, а новоствореному КП «Кам’янецький парк» буде передано гаражі на вул.Шевченка, 26. Також затвердили суб'єктів оціночної діяльності, надали адресу новозбудованому багатоквартирному житловому будинку на розі Огієнка і Героїв небесної сотні, тепер у нього буде адреса Огієнка, 10 «а».
Члени виконкому затвердили перелік місць встановлення стендів для розміщення передвиборчої агітації. Це вул.Привокзальна (біля залізничного вокзалу з північної сторони), вул.Привокзальна, 11 (біля залізничного вокзалу), вул.Героїв Небесної Сотні (біля «Промінвестбанку»), вул.Князів Коріатовичів біля буд. № 50, вул.Матросова, 17 (біля зупинки), вул.Князів Коріатовичів напроти автовокзалу (біля зупинки), з північно-західної сторони вул.Соборна та вул.Огієнка (інформаційна тумба), з північно-західної сторони вул.Соборна та вул.Лесі Українки (інформаційна тумба), з північно-західної сторони перехрестя вул.Соборної та просп.Грушевського (біля магазину «Тано», інформаційна тумба), перехрестя вул.30 Років Перемоги та вул.Дружби Народів південно-західна сторона (інформаційна тумба), перехрестя вул.Князів Коріатовичів та вул.Огієнка північно-західна сторона (інформаційна тумба), вул.Огієнка, 20 (біля входу в міську лікарню), вул.Шевченка біля буд. №4, південно-східна сторона перехрестя просп.Грушевського та вул.Князів Коріатовичів, з південно-західної сторони вул.Соборна та вул.Лесі Українки (інформаційна тумба), північно-східна сторона просп.Грушевського та вул.Панівецька, вул.Івана Франка (напроти церкви), вул.Суворова, 54 (біля церкви), вул.Суворова біля буд. №19, вул.Нігинське шосе, 41/1 (біля магазину «Сільпо»), південно-західна сторона перехрестя вул.Дружба Народів та вул.Нігинське шосе, вул.Молодіжна біля буд. №27, південно-східна сторона перехрестя вул.Шевченка та вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Розвадовського біля буд. №13, вул.Розвадовського біля буд. №5, вул.Миру біля буд. №4, вул.Молодіжна, 1 (біля магазину «Руслана»), вул.Космонавтів, 10 (біля КП «Господар»), вул.Ценського біля будинку №5, північно-західна сторона перехрестя вул.Черняхівського та вул.Хмельницьке шосе, північна сторона перехрестя пров.Зелений та вул.Жванецьке шосе, вул.Франка (біля лікарні №2), з південно-східної сторони перехрестя вул.Героїв Небесної Сотні та просп.Грушевського (інформаційна тумба).

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.