Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

«ТУРБОТА», ЯКА ДІЙСНО ТУРБУЄТЬСЯ

Вирує життя у соціальному центрі «Турбота», який очолює Валентина Солодковська. Нещодавно тут пройшли заходи, присвячені Дню ветерана і Міжнародному дню людей поважного віку, які щороку відзначають 1 жовтня.

турбота28 вересня в коледжі культури та мистецтв під патронатом Валентини Солодковської, за участі ради ветеранів міста відкрив свій черговий навчальний рік Університет третього покоління (ректор Надія Підскоцька, проректор з навчальної роботи Стелла Латишева). Усі урочистості супроводжувала творчість подільської поетеси та композитора Неллі Ліщинської. Лунали гарні пісні, поети читали вірші, а в перервах заслуженим ветеранам вручали грамоти, нагороди, почесні відзнаки та цінні подарунки. 

28-29 вересня в приміщені гуртожитку для людей з вадами слуху (керівник Зіна Бурковська) пройшов захід «Супер бабуся, супер дідусь», «Старі пісні про головне». У цей же час Анатолій Дубовий проводив шахово-шашковий турнір за участі ветеранів війни та праці. 30 вересня біля Центру «Турбота», також під патронатом Валентини Солодковської, провели захід, присвячений Дню ветерана. Валентина Василівна щиро привітала присутніх зі святом і надала слово ведучій заходу Тамарі Скрипник. Урочистості зібрали багато людей, чимало з них були в інвалідних візках. Від імені міського голови Михайла Сімашкевича з вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Бабій, привітали і Почесний ветеран України, голова ради ветеранів, член виконкому, член обласної організації ветеранів України, полковник у відставці Леонтій Рогаль; директор департаменту соцзахисту населення Людмила Позинюк. Учасників свята вітав ветеранський хор «Квітка на камені», де художнім керівником Володимир Лабанський. На високому професійному рівні виступили Микола Ткач, Юрій Савчук та Тетяна Куніцька, Алона Танюк, народний аматорський вокальний ансамбль викладачів хорової школи «Пастораль», Олена Геплюк, Алла Новікова, Віктор Кернер, Світлана Каніцька, Олександра Торжинська, Валентина Клюс та Катерина Кржемінська, Вадим Козловський, Інна Лізвінська, Олекснадр Щур, Руслана Лінівець, Вікторія Підлипчук.

Анатолій БЕРНАДІН, керівник прес-центру ради ветеранів міста.


Теги: соціальний центр "Турбота"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.