Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2018

«ТУРБОТА» ВИЯВИЛАСЯ НА ВИСОТІ

Напевне, вже завершилися баталії навколо Центру соціального обслуговування «Турбота», які тривали кілька років поспіль між центром та кам’янчанином Повозніковим. На жаль, у місті є з десяток «правдошукачів», які не дають спокійно працювати нікому. Де вони з’являться, там одразу виникають проблеми на рівному місці.

Отже, пан Повозніков за кілька років закидав листами всі інстанції, і жодного разу скарги щодо «Турботи» не підтвердилися. Врешті-решт вже навіть створили тимчасову контрольну депутатську комісію з перевірки діяльності ТЦСО «Турбота». До речі, це єдиний в Україні такий центр, який надає стільки соціальних послуг населенню.

Проте пан Повозніков скаржився, що в центрі надаються переважно медичні послуги, а не соціальні і не реабілітаційні. Також він стверджував, що жодного зиску від центру немає нікому. Проте члени комісії пересвідчилися в протилежному: Центр працює нормально і надає потрібні, якісні послуги. За що депутати порекомендували висловити подяку директору центру «Турбота» Валентині Солодковській та директору департаменту соціального захисту населення Людмилі Позинюк. А от факти, викладені у зверненні Повознікова, не відповідають дійсності.

Каменем спотикання насправді є те, що пан Повозніков, інвалід І групи по зору, хоче працювати в цьому центрі, але від його послуг відмовилися, бо ж він сам потребує стороннього догляду і допомоги, то як може він піклуватися ще й про інших людей. З цього приводу скаржник неодноразово звертався до міського голови, його заступників, оббивав пороги різних установ, лише б йому дозволили працювати. Проте всі можливі послуги чоловік у нашому місті отримує, як і пенсію, але ж тут спрацювала помста.


Теги: Центр соціального обслуговування «Турбота», Повозніков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.