Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

ЦИФРОВИЙ РЕНТГЕН: МІНІМУМ ОПРОМІНЕННЯ, МАКСИМУМ РЕЗУЛЬТАТУ

У лікувально-діагностичному центрі «Грааль-Життя» придбали новий рентгенапарат «Siemens Multix Fusion». Це надсучасне цифрове обладнання дозволяє проводити якісне та швидке обстеження пацієнтів.
Про роботу нового рентгенапарату розповідає лікар-рентгенолог Ігор Жиров.

- Апарат дозволяє робити якісні цифрові знімки, аналогів яких у нашому місті немає, - каже Ігор Вікторович. - У результаті обстеження лікар отримує знімок із гарною деталізацією, а пацієнт проходить процедуру швидко, з мінімальною дозою опромінення. Загалом на те, щоб зробити рентген-знімок, витрачається до 2 секунд часу.
Отриману інформацію одразу можна побачити на моніторі під’єднаного комп’ютера, також її записуємо на диск для "Грааль-життя"пацієнта та відправляємо електронною поштою лікуючому лікарю. За бажанням пацієнта знімок виводимо на рентгенівську плівку. Щодо якості останньої, то її аналогів немає в нашому місті. Плівка має високу інформативність та чіткість зображення.

- Якою є вартість цієї послуги?

- Вартість процедури становить 150 грн за одну проекцію. 50 грн - вартість друку зображення на плівку. До речі, на одній плівці можна розмістити декілька проекцій.

- Ігоре Вікторовичу, чи були випадки, коли завдяки дослідженню на цифровому рентгенапараті вдалося встановити діагноз раніше, аніж із такою ж процедурою після звичайного рентгена?

- Так. Наприклад, нещодавній випадок, коли на звичайній плівці після проходження ренгтена не було видно перелому кісток зап’ястя. Також на простій плівці не можна одразу побачити хвороби з порушенням структури кістки, запальні процеси суглобів кісток, що проходять на ранніх стадіях; на ранній стадії можна виявити й запалення легень тощо.

- Ви говорили, що лікар, який направив пацієнта на цифровий рентген, отримує результати обстеження по електронній пошті. Що це дає, окрім швидкості проведення процедури?

- Це дає змогу більш детально роздивитися електронне зображення, скорегувати його констрасність, чіткість. «Грааль-Життя» має базу даних як лікарів, так і пацієнтів Центру. Також у разі важкості встановлення діагнозу завдяки електронній пошті та цифровому зображенню знімків ми можемо консультуватися з фахівцями з інших міст України. Підтримуємо тісні зв’язки з відомими медиками з Києва, Харкова, Хмельницького. Клієнт лікувально-діагностичного центру може не турбуватися, якщо втратив рентген-знімок, адже його історія хвороби також зберігається в клініці. І в будь-який час ми можемо провести порівняльний аналіз, подивитись на ситуацію в динаміці. Якщо результатів обстеження недостатньо, до послуг пацієнтів є ультразвукове дослідження та комп’ютерна томографія.

- У нас працюють висококваліфіковані лікарі, - долучається до розмови головний лікар лікувально-діагностичного центру «Грааль-Життя» Олег Довгань. - До прикладу, Ігор Жиров, окрім нашого Центру працює завідувачем відділення рентгенологічної служби міської лікарні. Окрім нього, працює кваліфікованийт та досвідчений рентгенолог Віоланта Веселовська. У роботі їм допомагають два лаборанти. Головна мета нашого Центру, яку сповідуємо з часу відкриття - це надання пацієнтам якісних послуг на новому й сучасному обладнанні.

Лікувально-діагностичний центр «Грааль-Життя» знаходиться за адресою: вул.Пушкінська, 31а. Телефон для довідок: 067-380-4354 (03849) 9-15-33

Теги: "Грааль-Життя", Олег Довгань

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.