Перейти на мобільну версію сайту


21.11.2014

ЦІНОЮ СВОГО ЖИТТЯ ВРЯТУВАВ 14

Сумні звістки зі сходу продовжують наздоганяти подільські родини.
14 листопада під обстріл «Градів» потрапив підрозділ 24-ої окремої механізованої бригади (основна база - м.Яворів Львівської області). У тамтешньому пеклі не вдалося вижити 37-річному солдату, уродженцю с.Калачківці Сергію Клименку. На своїй бойовій машині він разом із побратимами потрапив під обстріл: у його БМП агресор влучив протитанковою клименко.jpegкерованою ракетою.

- Цього не повинно було статися, група, в якій перебував Сергій, дуже добре підготовлена, - каже заступник командира батальйону майор Юрій Хан. - Позицію за 20 кілометрів від села Кримське обстрілювали цілеспрямовано, терористи вираховували погано замасковану техніку і стріляли в неї. Наші хлопці відстрілювалися, потім, через переважну силу ворога, потрібно було відступати. Сергій сказав: «Хлопці, йдіть, я вас прикрию! Вас удома чекають діти, у мене їх немає...».
14 вояків, 14 родин на все життя запам’ятають цей героїчний вчинок простого калачковецького хлопця.  Герої не вмирають, вони залишаються в пам’яті й просто йдуть у вічність. У скорботі нині батьки і брат, все село і родини врятованих.
- Після школи залишився у селі, відслужив у армії і назад повернувся до батьківської хати. Він допомагав батькам по господарству. Сергій був надзвичайно доброзичливою людиною. Спокійний, врівноважений, любив дітей, він навіть мухи не образив, його просто обожнювало все село. Привітний, кожному допоможе, підкаже, - із сумом розповідає про Сергія його друг Михайло Тодосієв. - 10 вересня прийшла повістка з віськомату, і Сергія направили за мобілізацією на Яворівський полігон для проходження зборів, а 30 жовтня військовий підрозділ перекинули на блокпост.

Теги: Сергій Клименко, загиблі в зоні АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.