Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2019

ЦЕНТР ОТРИМАЄ АМБУЛАТОРІЮ

виконком24 січня пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час засідання якого розглянули 85 питань.

Члени виконкому затвердили План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій з обліковими даними Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату на 2019 рік. Також погодили надання матеріальної допомоги на поховання, важкопораненим учасникам АТО та членам сімей на встановлення пам’ятників загиблим учасникам АТО. Внесли зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію громадських робіт на 2019 рік», а КП «Житловик» передали в тимчасове безоплатне користування техніку та затвердили акт обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню.

Двадцяти підприємцям надали дозвіл на заміну транспортного засобу на маршрутах №№1, 3, 6, 7, 11, 12, 15, але з обов’язковим терміном на «рівнозначні», а трьом дозволили введення транспортного засобу до резерву на маршрутах №№2, 4, 18. Прокуратурі надали стовідсоткову пільгу зі сплати за земельні ділянки, які є в її користуванні на 2019 рік. Бюджет недоотримає лише 26,4 тисячі гривень. Члени виконкому погодили проект рішення, який має розглядатися на сесії міськради «Про затвердження Положення про виплату стипендій та грошових винагород за високу спортивні досягнення в новій редакції». Пропонується на ці цілі виділяти по одній тисячі гривень.

Проголосували також за внесення змін до Програми розвитку молодіжної політики міста до 2020 рр. «Молодь міста». Цього року наше місто стало «Молодіжною столицею» і на реалізацію різних заходів потрібні гроші, адже тут мають відбуватися численні заходи державного рівня. Днями в Кам’янці має перебувати міністр культури і міський голова Львова для передачі естафети «Молодіжної столиці». Також проголосували за введення в штати об’єднання підліткових клубів ще однієї одиниці.

Розглянули десять питань, які стосувалися служби у справах дітей, зокрема надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання дозволів на відчуження житла тощо. Чотирнадцяти земельним ділянкам після поділу надали адреси, а також затвердили низку різних програм.

Ніхто з членів виконавчого комітету не був проти безоплатної передачі майна з балансу виконавчого комітету на баланс НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Мова йшла про передачу цокольного приміщення в одній із новобудов на вулиці Семена Петлюри (Уральської). Тут збираються облаштувати амбулаторію сімейної медицини для мешканців центрального району міста. Раніше пацієнти обслуговувалися в приміщенні на Князів Коріатовичів, місце для облаштування амбулаторії колись надав приватний підприємець, а потім передумав і відібрав, а лікарів розкидали – кого в дитячу поліклініку, а кого в міську поліклініку №1. Через це люди обурювалися, і от нарешті приміщення для амбулаторії центральної частини міста знайшли. Будівельник ще має усунути недоліки, і амбулаторію можна буде заселяти. Але чи зуміє це оперативно зробити керівництво «ПМСД» і цікаво, наскільки воно нагріє й на цій амбулаторії руки. Добре, що в центрі міста, де і без того хороший доступ пацієнтів до медичних послуг, знайшли місце ще для одного осередка медичних послуг. Цікаво, коли знайдуть повноцінну амбулаторію для мешканців Черемушек, щоб люди теж мали кроковий доступ до медичних послуг. Адже від можливої повноцінної амбулаторії, яку можна було розмістити на Привокзальній, керівниця відмовилася через непотрібність їй цього приміщення. А вірогідніше нагріла руки, скориставшись відомою усім схемою передачі з балансу на баланс...


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.