Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2019

ТРЕНІНГ ДЛЯ УСПІШНИХ ЖІНОК

тренінгЖінки можуть бути незалежними та успішними у будь-яких сферах діяльності. Головне – перебороти створені роками стереотипи та сказати собі "Я успішна жінка!" і йти впевнено до досягнення своєї мети.

Саме такий меседж донесла до слухачів тренінгу "Успішна Я" тренер Оксана Устінова. Тренінг відбувся 13 вересня у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості, куди було запрошено жінок, в тому числі з дітьми до 6 років.

Натхнення, можливості, успіх – три складові, що об’єднали у залі різних за віком, освітою та досвідом роботи жінок. Вони ділилися своїми досягненнями та невдачами, які були на їхньому професійному шляху. Тренер допомагала визначити найосновніші цінності в житті кожної жінки, як створити власну справу та вдало поєднати сім’ю і кар’єру.

«Перебуваючи у декретній відпустці, а зараз безробітною, потребуєш такого натхнення, щоб зрозуміти, хто ти і чого хочеш в майбутньому. Тому такі тренінги допомагають визначитись зі справою свого життя та посилити роль жінок у суспільстві, – поділилася думками безробітна Ірина. – Хочеться подякувати тренеру Оксані Устиновій за цікавий, корисний та довгоочікуваний тренінг».

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наталія ІЛЬЄВА.


Теги: тренінг "Успішна Я" тренер Оксана Устінова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.