Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

ТРАНСПОРТНА ВІДЗНАЧИЛА СТОРІЧЧЯ

транспортнаЗалізниця в житті кожної людини не залишалася непоміченою, адже кожен кудись їхав. І як не прикро, не завжди ті поїздки були безхмарними. У замкненому просторі вагонів бувало по всякому. Хтось просто відпочивав, хтось мав нагаду погуляти зі спиртним, а хтось просто піджитися. Різне було – і крадіжки, і хуліганства. Але 97 років на сторожі стояла транспортна міліція. Проте нова мітла вирішила, що такий підрозділ велика розкіш для України і її знищила. Проте нині вже йдуть дебати про відновлення транспортної міліції. 5 червня всі ті, хто стояв на сторожі порядку, святкували своє професійне свято.

Найкращі правоохоронці отримали відзнаки від ради ветеранів та пенсіонерів Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області: Валерій Смицький, Олександр Пієнко, Василь Гоголь, Василь Жураківський, Руслан Мельник, Євген Костинюк, Володимир Борис, Володимир Волощук, Вячеслав Белінський, Володимир Білінський, Анатолій Косюк, Дмитро Семелюк, Борис Барабаш, Олександр Колісник, Олег Малий, Олег Беренда, Віктор Баланюк, Ігор Кшемінський, Валерій Атаманюк, Михайло Волоховський, Тетяна Гудович, Микола Танасійчук, Сергій Матковський, Ратібор Шустов, Андрій Тарасюк, Артем Тарасюк, Володимир Рябий, Ярослав Сокальський, Віктор Лішневський, Василь Стасенко, Сергій Юзвенко, Михайло Карвацький.

А виконавчий комітет міської ради вручив Почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю та виконання службових обов’язків та з нагоди 100-річчя з дня заснування транспортної міліції працівникам транспортної міліції, нині діючим поліцейським: Олегу Беренді, Дмитру Семелюку, Ігорю Кшемінському, Дмитру Дачковському, Ратібору Шустову.

Не обминули транспортники й журналістів, які впродовж багатьох років співпрацювали з ними, сиділи в засідках, виїжджали на різні пригоди. Подяку та знак «100 років транспортній міліції» отримала Тетяна Шуханова.

– Я виріс на станції Кам’янець-Подільський, – розповідає начальник Чемеровецьої поліції Олег Беренда. – І спостерігав за роботою залізниці та за тим, як на ній працювали три покоління моєї родини. Батько Анатолій Степанович був машиністом тепловоза, мати Броніслава Йосипівна – медсестра залізничної амбулаторії, дід та прадід працювали монтерами колії, бабуся була оператором при черговому на станції. А я вирішив захищати людей залізниці і закінчив Одеський юридичний інститут, факультет транспортної міліції. Спочатку був оперуповноваженим карного розшуку, потім працював у секторі боротьби зі злочинними посяганнями на вантажі, начальником лінійного пункту міліції, слідчим та після ліквідації транспортної міліції 9 вересня 2015 року перейшов працювати в Кам’янець-Подільське районне відділення міліції у слідство, де пропрацював до 2019 року. У лютому 2019 р. перевівся в Чемеровецьке відділення поліції. Транспортна міліція дала мені неоцінений досвід. Моїми вчителями були Олександр Миколайович Громик, який навчив азів оперативної роботи, а основам слідства вчив мене Сергій Павлович Максимчук.

Ось що він думає про ліквідацію транспортної міліції:

– Ліквідація транспортної міліції була однією з найбільших помилок під час реформування правоохоронної системи. У подальшому це відбилося на роботі залізниці, зокрема, на її безпеці, охороні громадського порядку, недопущення скоєння злочинів та адміністративних правопорушень і їх розкриття. Стало важко документувати та розкривати кримінальні правопорушення. На мою думку, одним з найголовніших пріоритетів теперішньої влади є відновлення у складі національної поліції нового підрозділу – транспортної поліції, яка займатиметься обслуговуванням залізничного, водного та повітряного транспорту, адже безпека транспорту та їх пасажирів була завжди запорукою розвитку успішних країн.

У 100-річний ювілей хочу побажати усім працівникам, які працювали в транспортній міліції, та їх сім’ям мирного неба, здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, а керівництву нашої держави – мудрості та прийняття рішення з відновленню транспортної поліції як окремого підрозділу в складі Національної поліції України, які будуть мати свої управління, відділи та відділення і на станції Кам’янець-Подільський.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: святкували 100-річчя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.