Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

ТЕПЛО БУДЕ

МТВЕДнями пройшло засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки готовності КП «Міськтепловоденергія» до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Участь в обговоренні, окрім депутатського корпусу, взяли міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. Як запевнив присутніх Валерій Григорович, фактично лише декілька відсотків кам’янчан на сьогодні залишаються без опалення, головна причина – пориви, до ліквідації яких приступають без зволікань. Так, за вихідні працівники підприємства усунули шість серйозних пошкоджень.

Виникають ситуації і коли голови будинків, одразу ж після підвищення температури, припиняють подачу тепла. Надходили скарги і від мешканців гуртожитків, які перебувають у підпорядкуванні навчальних закладів, де керівництво на власний розсуд вирішує, чи включати опалення, чи ні. 

– Я задовго до опалювального сезону поставив завдання перед підприємством: маємо розпочати роботу вчасно і без серйозних збоїв. Всі бачили, скільки труб було поміняно влітку, і сьогодні фактично 99% мешканців мають тепло в своїх помешканнях. Звичайно, як і кожного року не обходиться без поодиноких непередбачуваних ситуацій, які ми швидко усуваємо, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Викликає побоювання в членів комісії те, що значна частина мереж зношена, і в будь-який час може статися порив. Якщо ж надзвичайних ситуацій не виникне, у всіх помешканнях жителів міста буде тепло.

У разі, якщо в когось немає тепла, кам’янчан закликають звертатися безпосередньо до КП «Міськтепловоденергія», або на оперативну службу 15-05.

Теги: контрольна комісія, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.