Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2020

ТЕПЕР ВІДПОЧИВАТИМУТЬ В МЕЖАХ ОБЛАСТІ

У зв’язку з карантином питання оздоровлення дітей пільгових категорій міста було відтерміновано. І це правильно в принципі. Днями департамент соціального захисту населення оголосив торги на закупівлю 83 путівок для 21-денного оздоровлення юних кам’янчан. З міського бюджету на програму передбачено 624,8 тис. грн.

9Після визначення переможця тендеру департамент оголосить терміни звернень громадян щодо отримання путівок. Оздоровлювати дітей планують в межах Хмельницької області. 

Право на безкоштовне отримання путівок мають діти пільгової категорії міста: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти із малозабезпечених і багатодітних сімей; діти-інваліди за відсутності медичних протипоказань та здатним до самообслуговування; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти, які перебувають на диспансерному обліку; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; талановиті та обдаровані; переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; відмінники навчання; лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи або спортивні команди; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій в зоні АТО; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; бездоглядні та безпритульні діти.

Теги: оздоровлення дітей, путівки, канікули

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.