Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

«ТЕАТР ЖИВОПИСУ» МАР’ЯНА СТРАТІЙЧУКА

Минулого четверга, 28 листопада, у Виставковій залі першу персональну виставку «Театр живопису» презентував Мар’ян Стратійчук. Його роботи вражають оригінальністю, яскравістю кольорової гамми, творчим підходом, нестандартними рішеннями, ідеями та концепціями. Видно, що юнак встиг спробувати різні стилі - від академізму до сучасного мистецтва - формуючи власний стиль.
Привітати зі святом молодого хлопця прийшли друзі-одногрупники, викладачі рідного вишу та родичі.
- Те, що ми тут бачимо, - каже мистецтвознавець Інна Березіна, - це лише верхівка айсберга, тому що всередині Мар’яна вирують такі почуття й переживання, які роблять з нього не тільки особистість, а й справжнього художника. Напевно, з курсу другого-третього ми зрозуміли, що перед нами майбутній фахівець із непростим характером, сильною харизмою, незвичайним підходом до живопису і мистецтва взагалі.
Багато гарних слів на власну адресу почув талановитий студент від викладачів мистецьких дисциплін К-ПНУ Івана Гуцола та Олександра Віштаченка.
Нам стало відомо, що деякі роботи молодого художника не потрапили до Виставкової зали, адже їх придбали приватні колекціонери. Навіть цей факт є мірилом успіху та таланту. Особисто мені припали до душі роботи, в яких переважали автентичні етномотиви. Саме їх хотілося розглядати, кожного разу помічаючи щось нове. Ознайомитись із творчістю Мар’яна Стратійчука можна до 11 грудня.

Теги: виставка, Мар’ян Стратійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.