Перейти на мобільну версію сайту


22.12.2017

«ТАЖ НАЖИМАЙТЕ КНОПКИ!»

сесія18 грудня пройшла 22 (позачергова) сесія районної ради 7-го скликання, під час якої депутати встигнули розглянути майже три десятка питань, окремі з яких були технічні, а деякі – «з бородою». 

Злагоджена робота народних обранців і переголосування по деяких питаннях як ніколи наштовхували на думку, що політичні амбіції, декларовані певними партіями на початку каденції, давно згасли чи були «обміняні» на спокусливі посади. Бо ж як пояснити той факт, що, наприклад, очільник адміністрації пропонує на посаду голови новоствореного депклубу лідера районних свободівців, з яким довгий час вони конфліктували на пленарних засіданнях, чи депутат голосує за свого колегу, якого на той момент вже й слід простиг, або ж повертаються до переголосування після слів: «Таж нажмайте кнопки»! Які? Зелені!» (за позитивне прийняття рішення – прим.Авт.)?..

Отож, 22 засідання вже майже «кишенькової» ради пройшло легко й у піднесеному настрої. Практично не було зауважень, адже всі ньюанси депутати обговорили під час засідань постійних комісій при районній раді. Почали з приємного: відзнакою районної ради «За заслуги» нагородили начальника управління фінансів РДА Олександра Федика.

Відповідно до змін, внесених до бюджету на 2017 рік, 195500 грн отримала ЦРЛ, з яких 60 тис. грн буде виділено на виготовлення ПКД на реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги. Перепало на вирішення поточних питань відділу освіти та управлінню соцзахисту РДА. Підтримали депутати програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік та програму з відзначення знаменних подій в наступному році; погодили надання матеріально-технічного забезпечення процесу виконання РДА політики регіонального розвитку. Звучали зауваження від депутата Олександра Гінзеровського під час розгляду програм із забезпечення військових пальним та впровадження програми територіальної оборони, мовляв, на армію і так виділяється достатньо коштів, а районний бюджет не гумовий, аби всіх утримувати, проте проста більшість вирішила ситуацію на користь військових.

У зв’язку з утворенням Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ, народні обранці розглянули низку технічних питань, зокрема, передачу на баланс новоствореної громади освітніх та бібліотечних установ.

Нарешті питання, яке не набрало минулого разу необхідної кількості голосів підтримки, зрушило з мертвої точки, хоч за одне з них і довелося переголосувати. Відтак колективні установки доочищення води передали з балансу відділу освіти РДА на баланс Кам’янської, Завальської та Довжоцької сільських рад. У відділі освіти мотивували, що такі установки дорогі в обслуговуванні. Цікаво, чи надовго вони затримаються на балансі сільских рад і як зашвидко потраплять у приватні руки?

Також депутати внесли зміни до районної програми соцзахисту населення на 2014-2018 рр., але не пітримали методичні рекомендації щодо відшкодування за пільгові перевезення. Тож у 2018 році пільгових днів може не бути взагалі, хіба що сільські ради, як і цьогоріч, делегуватимуть кошти в районний бюджет, аби там, відповідно, покривали витрати на перевезення пільгової категорії населення.

Наостанок народні обранці затвердили положення про Депутатський клуб, обрали його президентом Івана Громика та включили до складу секретаріату Діану Прокопову замість Віталія Бурбана, який задовго до цього відмовився від цієї посади.


Теги: сесія районної ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.