Перейти на мобільну версію сайту


05.05.2017

ТАРИФИ ЗАТВЕРДИЛИ, ТРАКТОРИ ЗАПЛАНУВАЛИ, А БОРЖНИКІВ ПОКАРАЛИ

виконком4 травня пройшло чергове засідання виконкому. На порядок денний виносилося 56 питань. Серед більш дискусійних була програма «Покращення рівня навчально-матеріальної бази для підготовки учнівської молоді до служби в Збройних силах України», зокрема стрілецької підготовки. На це член виконкому Олександр Бродовський зауважив, що не лише стрілецькій підготовці потрібно наділяти увагу, але й санітарно-медичній, цивільного захисту. Члени виконкому погодилися з такою пропозицією і вирішили ще одним пунктом до програми внести зауваження колеги.

Було погоджено передачу дров для опалення помешкань незахищеним верствам населення у соціальний центр «Турбота» для подальшого перерозподілу нужденним. Також мова йшла про необхідність придбання для комунальників двох тракторів МТЗ-320 та однієї посипальної машини для прибирання міста в осіньо-зимовий період. Порушувалося питання щодо утримання зливової каналізації. У місті 26,3 км каналізації, минулого року на її утримання було виділено 314,243 тис. грн, а цього дуже мало. Нині конче необхідно прочистити 8 км, але комунальники мають змогу прочистити лише 3 км.

Найбільш дискусійним було питання щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЖЕКами (КП). Відтепер кам’янчани платитимуть, відповідно до класифікації своїх будинків. Таким методом користуються вже всі міста. Але в нижчих класах будинків ціна зросла майже на 90%, а у перших - до 30%, та комунальні підприємства не можуть за свій рахунок утримувати житловий фонд, і тому вони працюють у збиток. За минулий рік громада мусила відшкодувати їм збиток на суму 327 тис. грн, а цього року такої можливості немає. Крім того, тарифи їм не піднімалися понад 6 років, хоча ціни на все зростали.

- ЖЕКи й так вже використали всі можливі й неможливі ресурси, оптимізувалися до крайньої межі, тому за свій рахунок будинки утримувати не можуть, – зазначив заступник міського голови Сергій Бабій.

Не дали цього разу дозволу підприємцю на встановлення в зоні відпочинку мікрорайону Жовтневий батута. Це питання відправлено на довивчення. Минулого року було дуже багато нарікань щодо встановлення там батута. Також не дали дозволу члени виконкому на розміщення об’єктів зовнішньої реклами підприємцям, які мають борг.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.