Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

ТАКИ ВЛУЧИЛИ В СЕРЦЕ

сесія-13 травня пройшло чергове засідання сесії міської ради, на якій розглянули 23 основних питань та 114 земельних. До початку сесії свої таланти демонстрували багатодітна родина Оксани Турик, у якої 16 дітей, та депутата Володимира Костинюка. Турики – мистецька сім’я, а Костинюки – спортивна. Вони в такий спосіб намагалися привернути увагу влади до їхньої проблеми – протікання даху через плісняву та вогкість у помешканнях.

Депутат Слободян запропонував створити комісію та повпливати на будівельника, щоб той усунув недоліки. Комісія почне роботу з наступного тижня. Володимир Костинюк на це сказав, що перемовини з будівельником вже були і тому необхідно з міського бюджету виділити гроші у вигляді співфінансування – 10% ОСББ, до якого належить будинок, решта зі скарбниці.

Під час звіту заступника міського голови Сергія Бабія виникло питання щодо забрудненого після зими міста. Депутати багато говорили про підготовку до опалювального сезону і виникло питання щодо гарячого водопостачання влітку. До колег звернувся генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук: «Нині КП цілодобово надає послугу з гарячого водопостачання в основному населенню, яка є надто збитковою. Лише 8% теплопостачальних підприємств по Україні їх надають, і вони отримують фінансову підтримку з міських бюджетів. Наш збиток від послуги за місяць складатиме щонайменше 1,4 млн грн, за п’ять – 7,2 млн грн. Тому ми не можемо надавати її в міжопалювальний період. Це можливо лише за підтримки міського бюджету. Тож з 10 травня гаряче водопостачання буде припинене». 

Народні обранці ухвалили звіти КП «Міськліфтсвітло» (директор Володимир Крилов) та КП «Спецкомунтранс» (Сергій Гжебовський), а секретар ради Дмитро Васильянов подякував колективам за гарну роботу, яку вони проводять, щоб в місті було затишно.

Було зачитане звернення депутатів міськради до вищої державної влади щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення. Відклали прийняття рішення щодо повернення у власність релігійної організації «Курія Кам’янець-Подільської Дієцезії Римо-Каталицької Церкви в Україні» нежитлової будівлі (приміщення друкарні) допоки не буде відповіді з Міністерства культури.

Депутати дали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Пушкінська, 31 міській лікарні №1. Якщо перевести на людську мову, то це на будівництво житлових багатоповерхівок на території лікарні.

сесіяАле найбільше дискусій розгорнулися навколо надання такого ж дозволу на просп.Грушевського, 27/29 ТзОВ «Перлина Поділля». Тут мова йде про будівництво посередині міського стадіону ім.Г.Тонкочеєва житлового комплексу із п’яти дев’ятиповерхівок на місці, де колись мав би бути льодовий палац. На захист стадіону виступив відомий в місті футбольний тренер Володимир Пташник. Він зазначив, що категорично не можна будувати на ядрі стадіону. Будівництво житла взагалі не має бути серед стадіону, адже там буде хаос.

– Це справжній деребан, який почався ще 2007 року за головування Мазурчака, – продовжує Володимир Пташник. – Спочатку почали забудовувати периметр стадіону, обіцяючи гроші від оренди спрямовувати на його розвиток. Але за 20 років стадіон так нічого і не отримав, місто йому заборгувало багато. А тепер вже і на середину ядра влізли. Не можна допустити руйнації стадіону, адже будинків в місті ще буде багато, а от місця під стадіон Кам’янець вже не знайде ніколи. Звертаюся до вашого здорового глузду і совісті – збережіть стадіон!

На це депутат Микола Розбам зауважив, що від тих жахливих ребер на стадіоні сумно, але будівництво – це робочі місця для кам’янчан.

Акценти у цій ситуації намагався розставити депутат Валерій Слободян: «Те, що вже було зроблено – зроблено, і ми нічого вдіяти не можемо. Земельна комісія зустрічалася з власником придбаної недобудови, тобто ненародженого льодового палацу. Отже, ця земельна ділянка вже забудована, і ми її не зможемо використовувати роками. Нині є дилема: залишити ті жахливі ребра, чи погодитися на будівництво житлового комплексу з умовою будівництва, в першу чергу, ДЮСШ. Отже, ми матимемо 1500 кв.м для занять дітьми спортом». 

Депутати дали дозвіл на розробку документації.

Наступним жвавим обговоренням був туалет на Гунських криницях. Для початку його функціонування потрібно було дати дотацію, але депутат Анатолій Гурома з цього приводу обурився. Мовляв, туалети у всьому світі – прибуткова справа, тому не потрібно дотувати КП, нехай воно саме заробляє гроші. Він пообіцяв промоніторити ситуацію з відвідування і довести, що туалет сам може заробляти. Також він виступив проти популістського звернення щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.