Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

ТАК ЛЕГКО ДОПОМОГТИ

Чи подаєте ви милостиню? Чи шкода вам важкохворих людей, дітей, що потребують дороговартісних операцій? Чи навертаються на очі сльози від чужого людського болю й безвиході, чи тягнеться рука до гаманця, аби віддати з власної кишені кілька гривень?
Добрі справи, які так легко робити. Так просто простягнути руку допомоги, але чомусь не кожен зважується на цей крок.
Чому?
У наш час до благодійництва ставляться з деякою долею скептицизму. Щоправда, не всі ще зачерствілі душею. Знаю багато людей, хто із задоволенням допомагає іншим, і не 60768_179986302136882_376633877_n.jpgлише у скрутну хвилину.
- Й сам допомагаю, й багато моїх знайомих це робить, - каже мій співрозмовник Юрій. - Просто є таке бажання допомагати. Буває зберемо гроші, іграшки, речі та й їдемо в інтернат. Ви би бачили ці щасливі, вдячні дитячі очі!
Ставлення суспільства до своїх дітей відображає загальний рівень захисту та поваги прав людини. Якщо держава піклується про своє майбутнє покоління, вона повинна забезпечити повагу їх гідності, створити належні умови для всебічного розкриття їх здібностей, закладення основи для їх повноцінного та плідного життя. Але на жаль, не всі діти в Україні живуть у сім’ях. Мова йде про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Свого часу з подібних відвідин дитячого садочка почалася історія відомого в місті благодійного фонду «Шанс», який заснував громадський активіст Нікіта Рейда.
Займатися благодійність чи ні — це особиста справа кожної людини. Творячи добро, кожен вкладає в це поняття щось своє.
- Необхідними умовами благодійності можна назвати співчуття і альтруїзм, а вони тією чи іншою мірою притаманні кожному з нас. Можна навіть сказати, що, займаючись благодійністю, люди якоюсь мірою задовольняють власні потреби в альтруїзмі або дають вихід своїм емоціям, - переконана кам’янчанка Олена Ляховецька.
Разом із чоловіком вона також має на меті створити в Кам’янці благодійний фонд соціальної допомоги дітям. Подружжя стурбоване тим, нині мало людей переймаються проблемами інших, зокрема дітей.
- Одна гривня у гаманці кожної людини майже нічого не варта, та й 10 гривень «не роблять погоди» в кишені. Отож, чи не краще ці гроші покласти на рахунок для хворої дитини, для якої кожна копійка є рятівною?! - резонно запитує пані Олена.
Завдяки нашій з вами небайдужості було врятовано десятки життів. Не відвертайтеся від біди, яка стукає в чужі двері, щоб завтра вона не постукала до вас...

Теги: благодійність

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.