Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Світ великий, я маленька

Авторська колонка

Деколи, як на душі стає зовсім тоскно, я заплющую очі, для надійності затуляю їх долонями й тікаю від цього «шальоного» світу в далеке дитинство. І там, в тих дитячих спогадах, мені настільки добре, що здається, ніби пливу в човні по тихій річечці, а навкруги – ні душі.
У дитинстві все було простіше: вивчила уроки, допомогла мамі – і гайда на велосипеді ганяти, поки стане сил. Або можна пристати до хлоп’ячої компанії та напроситись пограти в м’яча, чи крадькома, заглядаючи через худорляві плечі дворових розбишак, підглядати, як ті роблять рогатки та самопали. Чи витворити щось таке, від чого в дорослих у очах лише німе здивування та бідкання на кшталт, невже це моя дитина?
У дитинстві все було безтурботно. Тільки й думок, чого б солоденького поїсти, у що би цікаве погратися та як би себе розважити.
У дитинстві хотілося кинути виклик всьому світу. Правда, виходило це трохи наївно, проте не без рішучості та, як казала мама, баранячої впертості. Хотілося спробувати все: втяти чуба під самий корінь і ходити потім місяць посміховиськом, поки сяк-так відросте, чи дертися на дерево, змагаючись, хто вище залізе, і розірвати нове плаття, а згодом, до повного щастя, ще й гепнутись і потовкти коліна. Незважаючи на сувору заборону, наїстися зелених вишень та абрикосів, волочити по всьому подвір’ї кота, аж поки той не розбудить нестерпним нявчанням всю округу, а потім стояти за всі ці «виклики світу» в кутку на кукурудзі й думати над своєю поведінкою.
У дитинстві я вірила в дива, могла годинами фантазувати про щось неймовірне, на ходу придумувати пісні чи якісь розповіді, реготати, танцювати, бігати, доки не закінчаться невидимі батарейки і мама не покличе спати. Обов’язково поцілує в голівку і скаже: «На добраніч! Солодких снів!». Вони й справді були солодкими.
А потім я виросла…

Теги: авторська колонка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.