Перейти на мобільну версію сайту


21.06.2013

СУД У СПРАВІ ВБИВСТВА ПАВЛА ТЕПЛЮКА ЗНОВУ ВІДКЛАДЕНИЙ

Після понад двохмісячної перерви, 18 червня, мало відновитися судове слухання у справі жорстокого вбивства 19-річного кам’янчанина Павла Теплюка. Проте слухання так і не розпочалося через хворобу адвоката обвинувачуваної сторони у справі - пані Скрижалевької.
У переддень судового засідання захисниця підсудного факсограмою надіслала до суду лікарняний лист. Суд вирішив перенести серію судових засідань на 10.00 з 8-го до 11-го липня. Якраз 9 липня минає рік з дня загибелі Павла. Саме цього дня всі небайдужі кам’янчани, однокурсники, товариші та друзі зберуться під стінами суду, аби вшанувати пам’ять Павла Теплюка й проявити свою громадянську позиція, адже Кам’янець має бути безпечним для життя, а вбивця хлопця має бути справедливо покараним. Також свою позицію планує висловити громадськість у вигляді зібрання підписів під зверненням до Президента України і голови Верховного суду.
У вівторок присутні були приємно вражені ремонтом, зробленим у приміщенні суду. Тепер у людських умовах можуть працювати судді та перебувати відвідувачі. Але цей настрій зберігся не надовго. Після оголошення суддею дати наступного засідання та, коли із залу суду вийшли судді, підсудний почав свою улюблену справу - плюватися. Дивно, але чому цьому не можуть завадити беркутівці, котрих спеціально відряджають слідкувати за порядком? І якщо вистачило грошей на загальний ремонт приміщення, то чому не змогли як у цивілізованому світі закрити грати склопластиком?


Теги: суд над Макоцеєм, Павло Теплюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.