Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

СУЧАСНІСТЬ ОБИРАЄ НАЙКРАЩИХ!

профорВпровадження новітніх технологій, зміни в суспільних та економічних відносинах зумовлюють підвищений інтерес до становлення особистості та самовдосконалення. З огляду на це, роль професійної орієнтації в умовах швидкозмінюваного ринку праці повсякчас зростає. Сучасність вимагає від фахівців державної служби зайнятості диференціації підходів до організації заходів, оновлення змісту, форм і методів, використання інформаційних технологій.

Фахівцями відділу активної підтримки безробітних Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості постійно розробляються комплексні профорієнтаційні заходи для учнів шкіл, які навчаються за стандартами Нової Української Школи. Це інтерактивні заходи, складовими яких є: презентація комп’ютеризованих проф­орієнтаційних методик та проектів «Путівник сучасної профорієнтації», семінар з техніки пошуку роботи «Складання резюме та відеорезюме», тестування за методичкою ОДАНІ, презентація онлайн-сервісів – платформа «Моя професія: консультаційна мережа» та Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри.

А для студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста проводяться заняття в студії кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.осз». Це семінари з техніки пошуку роботи, тренінги з розвитку комунікативних навичок, по роботі в команді, побудова кар’єри та професійний розвиток, розпочни свій бізнес, тренінг з метою набуття вмінь профілактики стресових станів, організовуються зустрічі зі студентами муніципального факультету при міській владі, дискусії з студентами юридичного факультету та кар’єрний форум для молоді.

Тому фахівці Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості швидко реагують на вимоги сьогодення та мають на меті допомогти студентам та випускникам підвищити свої навички та знання, надати основу для успішної самореалізації молодої людини – як особистості, громадянина і фахівця, та можливостей для працевлаштування в Україні.

Наталя СЕМЕНЮК, начальник відділу активної підтримки безробітних.


Теги: МЦЗ, сучасна профорієнтація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.