Перейти на мобільну версію сайту


14.04.2017

СТУКАЙТЕ І ВАМ ВІДЧИНЯТЬ

7 квітня пройшла позачергова сесія міської ради, яка була зумовлена необхідністю підтримати звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра з приводу обурення депутатів щодо рішення, яким 28 березня 2017 р. НКРЕКП затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

- Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі, постійного зубожіння населення такі рішення НКРЕКП – це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців, - йдеться у тексті.

Депутати вимагають негайно скасувати рішення НКРЕКП щодо абонентської плати за підключення до системи газопостачання. Встановити економічно обгрунтовану ціну на газ і опублікувати складові тарифу. Також наші обранці вимагають негайно звільнити з роботи голову НКРЕКП Дмитра Вовка, створити в Україні ринок природного газу та передати газові мережі в комунальну власність місцевих громад.

Досить гаряче відреагували депутати на питання, яке їм довелося переголосовувати. Це - прибудинкова територія біля будинку №19 на Хмельницькому шосе. На земельну ділянку тут минулої сесії депутати дали дозвіл на розробку проекту землеустрою, а саме - на будівництво там гаража. Мешканці цього двору вже не раз оббивали пороги, щоб не дати можливості будь-кому там будувати. На досить ласий шмат двору вже кілька років облизуються будівельні компанії, релігійні громади і власне самі мешканці, які не обзавелися гаражами. І тут недогледіли чи навмисне недогледіли. Проте пильні активісти вкотре звернулися до міського голови, і він вперше за час свого головування наклав вето на депутатське рішення, обґрунтувавши тим, що віддати прибудинкову територію недопустимо. Але й тут почалися підкилимні депутатські ігри: колеги звинуватили Гаврилюка, Костинюка і Чинчика, на що Володимир Костинюк звинуватив земельну комісію, яка жодних заперечень не надала, але винесла його на розгляд сесії, тобто усього депутатського корпусу. Анатолій Гурома проголосив, що роботу земельної комісії визнати незадовільною. Проте багато хто із його колег заступилися за земельну комісію: вона працює досить фахово, проводить багато засідань та скрупульозно вивчає питання. Висловлювали претензії зокрема на адресу голови комісії Валерія Слободяна щодо дерибану землі. Та на його захист теж стали колеги, спростувавши звинувачення, а також міський голова похвально відгукнувся щодо того, що Валерій Анатолійович постійно бере участь у благодійних проектах у місті, чим не кожен депутат може похвалитися.

Після звинувачень та суперечок депутати проголосували проти надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на Хмельницькому шосе, 19. Мешканцям цього будинку вдалося відвоювати правду і простір свого двору.Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.